Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-08-12

Po skyrybų su vyru Adele neliūdi: dalijasi linksmos vasaros kadrais

  
Po skyrybų su vyru Adele neliūdi: dalijasi linksmos vasaros kadrais
© Instagram.com, Adele
Dainininkės Adele vasara

31 metų dainininkė Adele savo gerbėjams parodė mokanti džiaugtis gyvenimu nepaisydama prieš kelis mėnesius įvykusių skyrybų su buvusiu vyru Simonu Konecki. Socialiniuose tinkluose žinoma atlikėja dalijasi „juoko ir nuotykių“ kupinos vasaros nuotraukomis. Jose ji su draugais įamžinta laiką leidžianti prabangiose jachtose, tyrinėjanti gamtą.

Su buvusiu mylimuoju S. Konecki Adele išsiskyrė balandį, tačiau su beveik 32 mln. sekėjų pirmą kartą nuo birželio mėnesio pasidalytos nuotraukos rodo, kad ji apie skaudų gyvenimo įvykį jau pamiršo.
Užuot liūdėjusi, Adele laiką leidžia prie JAV ežerų, laipioja po kalnus ir ilsisi jūroje plaukiojančioje jachtoje.
 
View this post on Instagram

Summer 2019 💫

A post shared by Adele (@adele) on

 
Su buvusiu vyru Simonu Adele 2012-aisiais susilaukė sūnaus Angelo (6). Po kelerių metų, 2016-aisiais, pora susižadėjo, o vėliau taip pat tyliai ir susituokė. Apie tai, kad tapo šeima, dainininkė pranešė per 2017-ųjų „Grammy“ apdovanojimus. Atsiimdama gramofono statulėlę, ji ne tik parodė vestuvinį ir sužadėtuvių žiedus, bet ir kalboje padėkojo „savo vyrui“.
 
Apie asmeninį gyvenimą kalbėti nelinkusi ir privatumą mėgstanti Adele daugiau detalių apie skyrybas neatskleidė, tačiau, praėjus vos kelioms savaitėms po pranešimų apie nutrūkusį šeiminį gyvenimą pasirodymo, ji socialiniame tinkle per savo gimtadienį rašė: „31 metai jau čia… Ačiū Dievui. 30 metai buvo kupini išbandymų, bet aš juos priėmiau ir labai stengiausi iš to pasimokyti. Nesvarbu, kiek mums yra skirta šioje žemėje, gyvenimas kartais tampa sudėtingas. Per pastaruosius dvejus metus drastiškai pasikeičiau, tai vis dar tęsiasi, ir tai nėra blogai.“
„31-ieji metai man bus labai svarbūs, nes visus juos praleisiu rūpindamasi savimi. Pirmą kartą per dešimtmetį esu pasiruošusi pajusti pasaulį aplink save ir bent kartą pažvelgti į viršų, – tęsė moteris ir užsiminė apie galbūt naują albumą. – „30“ bus būgnų ir boso įrašas, sukeliantis pyktį.“
 
Galbūt atlikėja tik juokavo, tačiau gerbėjai moters žodžius palaikė patvirtinimu, kad Adele pristatys ketvirtą ir taip ilgai visų lauktą albumą, kurio pavadinimas, kaip ir pirmų trijų – „19“, „20“ ir „25“ – bus pavadintas amžiumi, kurio būdama atlikėja jį įrašė.
 
„Aukščiau nosis“, – pozityvia gaida įrašą užbaigė Adele.
 
  

Žymos: Adele, Vasara, instagram

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Taksi automobilis lekia visu greičiu. Keleivis vairuotojui:

– Vairuotojau, važiuokite atsargiau. Manęs namuose laukia žmona ir penki vaikai.

Taksistas:

– Ir čia jūs man kalbate apie atsargumą?