Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-07-07

Popmuzikos magnatą slegia mamos netektis

  
Popmuzikos magnatą slegia mamos netektis
© Flikcr.com
Simonas Cowellis buvo ypatingai artimas su savo šeima.
Bet kuris ją pažinojęs žmogus patvirtintų, ji buvo tikrai ypatinga ir kilni dama.

Popmuzikos magnatas Simonas Cowellis nutraukė milijonus žiūrovų prie televizijos ekranų pritraukiančius „X faktoriaus 2015” pasirodymus todėl, kad amžiną atilsį iškeliavo jo mama, pranešė naujienų portalas standard.co.uk. Šeimos nariai patvirtino, kad 89-erių metų Julie Cowell mirė praėjusį sekmadienį.

Manchesterio mieste šią savaitę turėjo startuoti „X Faktoriaus„ atrankos. Transliuotojos ITV atstovas spaudai teigė: „Pirmadienį turėjo prasidėti šou atrankos. Jos taip pat turėjo rengiamos antradienį ir trečiadienį. Bet ar jos vyks, nieko negaliu šiai akimirkai pasakyti.”
Kalbama, kad S. Cowellis jaučiasi ne itin gerai. Jis visada buvo labai atviras apie savo tvirtą ryšį su tėvais. Kai įžymiojo vyro tėvas mirė 1999 metais, S. Cowellis tą dieną apibūdino kaip baisiausią gyvenime.
 
S. Cowelio brolis netekties vakarą socialiniuose tinkluose parašė: „Labai liūdna naktis šiandien. Mes visi tavęs, Mama, labai pasiilgsime. Ji buvo širdis ir siela mūsų šeimoje.”
 
Šeimos atstovas spaudai pridūrė: „Šiandien mūsų mylima mama Julie iškeliavo anapilin. Bet kuris ją pažinojęs žmogus patvirtintų, ji buvo tikrai ypatinga ir kilni dama. Mūsų širdys sudaužytos ir mes jos beprotiškai pasiilgime, tačiau ji dabar ramybėje.”
 
  

Žymos: Simonas Cowellis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Girdėjau, žmona sudaužė tavo BMW. O pati – gyva?
– Kol kas gyva. Vonioj spėjo užsirakinti...