Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-02-08

Prieš susituokdami J. Bieberis ir H. Baldwin laikėsi celibato

  
Prieš susituokdami J. Bieberis ir H. Baldwin laikėsi celibato
© Instagram.com

Atlikėjas Justinas Bieberis ir modelis Hailey Baldwin atskleidė visas savo bendro gyvenimo kortas. Po netikėtos civilinės santuokos praėjus vos penkiems mėnesiams, naujai iškepta šeima praskleidė paslapties šydą ir atvirame interviu žurnalui „Vogue“ papasakojo viską. Na, beveik viską.„Dalykas toks, kad vedybinis gyvenimas labai sunkus. Šiuo sakiniu ir reikėtų viską pradėti. Tai tikrai nėra lengva“, – sakė Hailey.
Sutuoktiniai atskleidė, kad juodu yra labai skirtingos asmenybės. „Man savo emocijas atskleisti labai sunku, o jam – atvirkščiai“, – tęsė mergina.
 
„Tai aš esu emociškai nestabilus, – pridūrė J. Bieberis ir atskleidė, kad jam labai svarbi kitų nuomonė ir noras visais rūpintis. – Hailey mąsto logiškai, ko man trūksta. Visuomet troškau saugumo, kai koncertuodavau, kai vaikystėje dažnai nebūdavo tėčio. Gyvenant taip, kaip aš, nėra nieko užtikrinto. Man reikėjo vieno dalyko, dėl kurio galėčiau jaustis saugus. Ir juo tapo... mano meilė.“
 
Tačiau didžioji dauguma modelio ir dainininko gerbėjų žino, kad jų ateitis kartu ne visada buvo tokia užtikrinta. Nors juodu susipažino prieš dešimtmetį, draugais tapo tik po kelerių metų. „Laikui bėgant jis tapo geriausiu mano draugu. Kartu leidome laiką jo namuose, bet tik kaip draugai, – sakė Hailey. – Niekada nebuvau didelė jo ar kieno nors kito gerbėja. Nebuvau tokia išprotėjusi, niekada nešaukiau jį pamačiusi. Man jis atrodė paprasčiausiai mielas vaikinas“, – pasakojo Hailey.
 
2016-aisiais jųdviejų santykiai tapo romantiški, tačiau tai truko neilgai. Tuometinių poros skyrybų priežastimi įvardijama išdavystė, teigia „Vogue“. „Tai buvo labiau dramatiškas nesusikalbėjimas“, – perfrazavo H. Baldwin.
Po dvejų metų, 2018-ųjų birželį, jiedu susitiko Majamyje vykusioje konferencijoje, o po mėnesio jau buvo susižadėję.
 
  
Kalbant apie greitą norą susituokti, tam įtakos turėjo J. Bieberio tuo metu priimtas celibatas. „Manau, seksas gali sukelti labai daug skausmo. Kartais žmonės mylisi tik todėl, kad nesijaučia pakankamai savimi patenkinti, jiems trūksta savivertės. Taip elgiasi ir vyrai, ir moterys. Norėjau visą save paskirti Dievui, nes taip tuo metu buvo geriau mano sielai. Tikiu, kad dėl to jis man padovanojo Hailey. Juk už gerą elgesį atlyginama geru. Taip nutiko ir man“, – sakė Justinas.
 
Pernai vasarą renginyje pamačius buvusią mylimąją, J. Bieberio širdyje iš naujo užgimė meilė. „Buvau pamiršęs, kaip stipriai ją mylėjau, kaip jos pasiilgau ir kokią teigiamą įtaką ji darė mano gyvenimui. Štai ko visą tą laiką ieškojau“, – pasakojo jis „Vogue“.
  
Šiuo metu juodu pratinasi prie visko, ką suteikė santuoka, taip pat ir neigiamų dalykų. Hailey atskleidė, kad pradėjusi vedybinį gyvenimą ji ilgėjosi namų, jautėsi vieniša. Teigiamų emocijų nesuteikė ir socialinėje erdvėje prieš juos nutaikyta kritika. Mergina patikino, kad, kitaip, nei visa tai suprato jos ir Justino gerbėjai, ji sprendimą tekėti priėmė ne taip jau lengvai.
 
„Meldžiau, kad man šis sprendimas suteiktų ramybę. Taip ir buvo. Be galo jį myliu ir visada mylėjau“, – sakė mergina.
 
Šie jauni žmonės tikrai myli vienas kitą, tačiau vedybinis gyvenimas, kaip pradžioje sakė Hailey, reikalauja daug sunkaus darbo. Štai kodėl pora lankosi pas psichoterapeutą ir mokosi teisingai pyktis, reiškti jausmus.
 
„Noriu viską padaryti tinkamai, noriu sukurti sveikus santykius. Trokštu, kad apie tai žinotų ir kiti. Mes – jauni žmonės, kurie gyvendami kartu mokosi. Nesėdėsiu ir nemeluosiu, kad viskas – lyg pasakoje. Visada bus sunku. Toks pasirinkimas. Tačiau čia yra kažkas gražaus – noras dėl kažko kovoti, pasiryžti su mylimu žmogumi sukurti šeimą“, – sakė modelis.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
  

Žymos: Justin Bieber, Hailey Baldwin

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras sako žmonai:
– Atleisk, kad vakar grįžau labai vėlai, girtas ir dar su mėlyne paaky…
Žmona:
– Brangusis, kai tu grįžai dar mėlynės neturėjai.
*****