Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-12-03

Princas Georgas – tikras gamtos vaikas

  
Princas Georgas – tikras gamtos vaikas Pirmoji princo Wiliamo ir Kembridžo hercogienės Kate atžala – princas Georgas.

Anglijos princas, buvęs Dianos vyras Charles’as atskleidė, kad jo anūkas Georgas – tikras gamtos vaikas! Interviu metu princas pasakojo, kad jau moko jaunąjį princą apie klimato kaitą ir aplinką.

„Jis vienas iš tų, kuris iš prigimties mėgsta būti lauke'' - apie princo Williamo ir Kate Middleton sūnų kalbėjo Charlesas, pridurdamas: „Man įdomu, kiek laiko tai tęsis...''
„Smagu, kai gali jį lengvai sudominti. Pusė to susidomėjimo ir ateina per pažinimą, kuomet kartu stebime paukčių skrydžius arba atsargiai tyrinėjame gėlės žiedą. Visą tai – svarbios mūsų sudėtingo gyvenimo detalės, be kurių jo neįsivaizduotume,'' – džiaugėsi princo Georgo senelis.
 
Karališkai šeimai artimas asmuo atskleidė, kad šiemet princas Charles’as ir princas George’as kartu leido daug laiko sodininkaudami.
 
„George’as neseniai tapo senelio pagalbininku sode, jiedu kartu balzamuoja tupos medžius, apelsinmedžius, jiems smagu kartu triūsti sode,'' – šeimai artimas šaltinis pasakojo apie princesės Charlott'ės brolio meilę gamtai.
 
 
  

Žymos: Princas Charles, Princas George

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambina anyta marčiai:
- Na, kaip ten mano sūnelis?
- Kaip, kaip?! Geria ištisai, namo negrįžta ir mane nuolat muša!
- Vadinasi, viskas gerai. Svarbu, kad neserga!