Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-08-01

Princas Harry atskleidė su Meghan planuojantis susilaukti ne daugiau kaip dviejų vaikų

  
Princas Harry atskleidė su Meghan planuojantis susilaukti ne daugiau kaip dviejų vaikų
© Instagram.com, SussexRoyal
Princas Harry ir Jane Goodall

Atvirame pokalbyje su gamtosaugininke Jane Goodall princas Harry prisipažino, kad su žmona Meghan Markle juodu planuoja auginti ne daugiau kaip du vaikus. Sasekso kunigaikštis pridūrė, kad taip jie prisidės prie bandymų išsaugoti planetą, rašoma „Daily Mail“.Su Didžiojoje Britanijoje ir visame pasaulyje gerbiama gamtosaugininke diskutuodamas apie „siaubą keliančius“ klimato pokyčių efektus, princas Harry J. Goodall atskleidė, kad po sūnaus Archie juodu su Meghan planuoja susilaukti tik dar vieno vaikelio.
Tapęs tėvu princas Harry ėmė kitaip žvelgti į pasaulį, o taip pat ir į gamtai bei žmonijai pavojų keliančius klimato kaitos padarinius, tad siekdami sumažinti žmonių paliekamus anglies pėdsakus, kunigaikščiai nusprendė neturėti labai didelės šeimos.
 
Remiantis 2017-ųjų duomenimis, vienas žmogus per metus į aplinką išskiria vidutiniškai 58,6 tonas anglies dioksido. Augindami mažiau vaikų Meghan ir Harry prisidėtų prie populiacijos kontrolės, ko pasekoje mažėtų ir į aplinką išskiriamų pavojingų dujų kiekis. Tą patį – auginti ne daugiau dviejų vaikų – skatina ir kitas garsus gamtininkas seras Davidas Attenborough’as, britų labdaros organizacijos „Populations Matters“ globėjas.
 
Rodos, princo Harry šeima neseks jo brolio Williamo pavyzdžiu, kuris su žmona Kate Middleton augina tris vaikus. Sklinda kalbos, kad netrukus Kembridžo kunigaikščiai paskelbs apie ketvirtą šeimą papildysiantį asmenį.
 
Tuo tarpu pati Anglijos karalienė Elžbieta II taip pat susilaukė keturių vaikų, nors pastarieji – princai Charlesas, Andrew, Edwardas ir princesė Anne – turi tik po dvi atžalas.
Nepaisant pasišventimo išgelbėti planetą, Sasekso kunigaikščiai garsėja prabangiu gyvenimo būdu ir privačių lėktuvų naudojimu. Vasarį Meghan privačiu lėktuvu buvo nuvykusi į Niujorką, kur dalyvavo draugių jai surengtame kūdikio sutiktuvių vakarėlyje. Viena kelionė iš Londono į Niujorką į atmosferą išskiria daugiau anglies dioksido, nei kai kurios šalys per visus metus, skelbė vokiečių nepelno siekianti organizacija „Atmosfair“.
 
Dar daugiau žalos aplinkai padarė princo Harry kelionė iš Arkties į namus pas Meghan, su kuria jis norėjo sutikti Valentino dieną. Atvykęs pas prie Rusijos sienos budinčius karius, ten praleidęs tik tris valandas, princas Harry privačiu lėktuvu skubėjo pas žmoną.
 
View this post on Instagram

Earlier this summer HRH The Duke of Sussex met with world renowned ethologist Dr. Jane Goodall for an intimate conversation on environment, activism, and the world as they see it. This special sit-down was requested by The Duchess of Sussex, who has long admired Dr. Goodall and wanted to feature her in the September issue of @BritishVogue, which HRH has guest edited. HRH and Dr. Goodall spoke candidly about many topics including the effects of unconscious bias, and the need for people to acknowledge that your upbringing and environment can cause you to be prejudiced without realising it. The Duke described that “

you start to peel away all the layers, all the taught behaviour, the learned behaviour, the experienced behaviour, you start to peel all that away - and at the end of the day, we’re all humans.” • Through @RootsandShoots the global youth service program @JaneGoodallInst founded in 1991, she has created and encouraged a global youth community to recognise the power of their individual strength – that each day you live, you can make a difference. Photos: ©️SussexRoyal / Chris Allerton #ForcesForChange

A post shared by The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal) on

 
Interviu, kuris bus išspausdintas M. Markle redaguotame britiškajame „Vogue“ žurnale, princas Harry su dr. Jane taip pat kalba apie rasizmo problemas Britanijoje ir kaip „pasąmoningas šališkumas“ kitiems dažnai yra perduodamas iš kartos į kartą.
 
Gamtosaugininkei jis sakė, kad iš pradžių britai privalo suvokti iš kur gimsta prietarai, jei norima įveikti dėl diskriminacijos atsiradusias problemas.
 
Dr. J. Goodall taip pat buvo pakviesta į Sasekso kunigaikščių namus Frogmore kotedžą, kur buvo supažindinta su mažuoju Archie. Tuo metu kūdikis buvo vos penkių savaičių amžiaus.
 
Gamtosaugininkė J. Goodall visame pasaulyje žinoma dėl savo tyriamųjų darbų apie šimpanzes. Ji pirmoji pastebėjo, kad šios beždžionės valgo mėsą ir naudojasi įrankiais.
 
  

Žymos: Princas Harry, Karališkoji šeima,, Meghan Markle, Jane Goodall

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras nusprendė išsiskalbti drabužius. Pasisukiojęs šalia skalbimo mašinos, riktelėjo:
– Brangioji, kokį režimą reikia nustatyti?
– Pasižiūrėk, kas parašyta ant tavo marškinėlių.
– „Žalgiris“ - mūsų komanda!“