Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-10-10

Princas Harry jau pasipiršo Meghan Markle?

  
Princas Harry jau pasipiršo Meghan Markle? Sklinda ganadai, kad princas Harry jau pasipiršo kanadiečių aktorei Meghan Markle.

Pastaruoju metu pora vis daugiau laiko praleidžia kartu ir nebevengia savo šiltų jausmų rodyti viešumoje, tačiau vienas princo žingsnis išdavė, kad oficialios sužadėtuvės gali būti paskelbtos jau labai greitai.

Meghan Markle Londone pastebėta važinėjanti „Volkswagen“ markės automobiliu su vairuotoju. Atrodo, ir kas gi čia tokio?
Tačiau karališkosios šeimos gerbėjai tarp princo Harry ir Meghan Markle santykių eigos įžvelgė panašumų su princo William ir Kate Middleton santykiais.
 
Karališkoji šeima yra sudariusi sutartį su „Volkswagen Group“, kuriai priklauso „Volkswagen“, „Audi“, „Bentley“ ir kt., todėl šiuos automobilius gauna su 60 proc. nuolaida.
 
Dar 2010 m. Kate Middleton buvo pastebėta „Audi” markės automobilyje su vairuotoju. Netrukus po to Karališkieji rūmai paskelbė apie Kate ir Williamo sužadėtuves.
 
Šnibždamasi, kad jei princas Harry Londone rūpinasi savo mylimosios saugumu ir jai suteikia galimybe naudotis Karališkosios šeimos privilegijomis, netrukus skambės ir vestuvių varpai.
 
Tiesa, princas Harry privataus vairuotojo paslaugas apmoka ne iš mokesčių mokėtojų, o iš privačių lėšų. Tačiau po vestuvių visa tai pasikeis. Meghan Markle tapus karališkosios šeimos nare, bus pasamdytas ne tik privatus vairuotojas, bet ir asmens sargybinis, už kuriuos mokės JK mokesčių mokėtojai.
 
 
  

Žymos: Princas Harry, sužadėtuvės, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Susitinka du draugai.
– Tu žinai, kas buvo Da Vinčis, Mikelandželas, Rubensas, Rembrantas?
– Ne.
– O kas buvo Vivaldis, Bachas, Bethovenas, Bramsas?
– Irgi ne.
– O aš žinau, nes vaikštau į koncertus, parodas, muziejus!
– Šaunuolis. O ar žinai, kas yra Žibartas Ramanauskas?
– Ne. O kas jis?
– Jis tas, kuris ateina pas tavo žmoną, kai tu būni koncertuose, parodose, muziejuose...