Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-06-26

Princas Harry norėjo palikti karališkąją šeimą

  
Princas Harry norėjo palikti karališkąją šeimą
© AFP-Scanpix nuotr.
Princas Harry yra penktasis žmogus eilėje į Didžiosios Britanijos sostą.

Naujame, itin atvirame interviu su karališkosios šeimos atstovu princu Harry paaiškėjo, kad jaunas vyras rimtai svarstė apie pasitraukimą iš karališkosios šeimos. Britų princas vienu metu „norėjo pasitraukti“ iš karališkosios šeimos, bet paskui nusprendė „likti ir susigalvoti sau vaidmenį“.

32-ejų princas praėjusią savaitę jau sukėlė audrą teigdamas, jog mano, kad nei vienas karališkosios šeimos narys nenori tapti monarchu, o naujausiame interviu atskleidė abejones dėl savo paties vaidmens šeimoje.
Penktasis žmogus eilėje į britų sostą interviu su laikraščiu „The Mail on Sunday” sakė, kad tarnavimas armijoje buvo „geriausias jo pabėgimas“ ir kad buvimo „tiesiog Harry“ patirtis paskatino jį svarstyti galimybę atsisakyti savo karališkojo vaidmens.
 
„Jaučiau, kad noriu pasitraukti, bet tada nusprendžiau likti ir susigalvoti sau vaidmenį“, – sakė jis.
Vėliau populiarus princas ėmė ginti sužeistų karių teises. Tokį pašaukimą jis savyje atrado per dvi tarnybos pamainas fronto linijoje Afganistane.
 
Anksčiau šią savaitę Harry kalbėjo apie širdį veriančias motinos laidotuves 1997 metais, kai jis ėjo paskui jos karstą. Žurnalui „Newsweek“ jis sakė, kad „jokio vaiko neturėtų būti prašoma to daryti“.
 
Jis taip pat atskleidė, kad niekas eilėje į sostą nelaukia dienos, kai reikės perimti sostą iš karalienės Elizabeth II. „Mes tai darome ne dėl savęs, o didesniam žmonių labui“, – sakė jis.
 
„Ar yra kas nors karališkojoje šeimoje, norintis būti karaliumi ar karaliene? Aš taip nemanau, bet atėjus laikui mes eisime savo pareigas“, – pridūrė jis.
 
  

Žymos: Princas Harry, Karališkoji šeima

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Alus turi moteriškų hormonų – po 3 bokalų imi blogai vairuoti, po 5 bokalų pradedi juoktis iš menkniekių, o po 10 bokalų gali šlapintis tik pritūpęs.