Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-12-04

Princas Harry panoro ne tradicinio vestuvinio torto

  
Princas Harry panoro ne tradicinio vestuvinio torto
© stop kadras
Paaiškėjo, kokio skonio bus princo Harry ir Meghan Markle vestuvinis tortas.

Bene labiausiai laukiamos kitų metų vestuvės, jau dabar atrodo, sulaužys ne vieną nusistovėjusią Didžiosios Britanijos aristokratijos taisyklę. Vien faktas, kad princas Harry veda jau kartą išsiskyrusią amerikietę – anksčiau būtų buvęs absoliučiai nepriimtinas.

Dabar paaiškėjo, kad karališkoji pora vestuvių metu planuoja sulaužyti ir dar daugiau normų. Kaip pranešė laikraštis „The Sun”, vestuvės planuojamos šeštadienį, gegužės 26 d., ilgojo pavasario savaitgalio metu. Paprastai karališkosios vestuvės vyksta vidury savaitės. Tiesa, šios informacijos kol kas Kensingtono rūmai oficialiai nepatvirtino.
Portalo Mirror.co.uk teigimu, princas Harry panoro bananinio vestuvinio torto, nes tai – mėgstamiausias jo skonis. Šis prašymas taip pat laužo taisykles, nes paprastai svarbių karališkų švenčių metu svečiai vaišinami kelių aukštų vaisiniu tortu.
 
Štai, per princo Williamo ir hercogienės Kate Middleton vestuves buvo pristatyti du tortai: šokoladinis princo pageidavimu bei tradicinis aštuonių aukštų vaisinis tortas.
 
  

Žymos: Princas Harry, Vestuvės, Meghan Markle, vestuvinis tortas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ežiukas rado bombą. O ežiuko niekas neberado.