Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com/BNS   |   2017-04-17

Princas Harry prakalbo apie jį kamuojančias bėdas po mamos mirties

  
Princas Harry prakalbo apie jį kamuojančias bėdas po mamos mirties Princas Harry prisipažino, kad po motinos Dianos žūties ne vienerius metus mėgino užgniaužti savo em

Didžiosios Britanijos princas Harry sulaužė karališkosios šeimos tradiciją nekalbėti apie psichologines problemas ir atvirai prabilo apie savo bėdas, su kuriomis susidūrė po mamos princesės Dianos mirties, būdamas vos dvylikos.

Princas Harry prisipažino, kad po motinos Dianos žūties ne vienerius metus mėgino užgniaužti savo emocijas ir tol, kol nesikreipė pagalbos, patyrė „tikrą chaosą“.
Dienraščiui „The Daily Telegraph“ 32-ejų metų princas atskleidė, kad jam prireikė psichologo pagalbos ir jis vos išvengė nervinio išsekimo per du dešimtmečius po mamos mirties per 1997 metais įvykusią automobilio avariją.
 
„Mano problemos sprendimas buvo galvos slėpimas smėlyje ir atsisakymas galvoti apie mamą. Nes kaip tai man būtų padėję? Tai tik liūdintų ir jos nesugrąžintų“, – sakė Harry.
 
Ir tik sulaukęs 28 metų ji kreipėsi profesionalios pagalbos po to, kai tai padaryti paragino kiti žmonės, įskaitant ir vyresnį brolį princą Williamą, kuris tapo „didžiule parama“.
 
„20-ies apie tai negalvojau, o vėliau sekė dveji visiško chaoso metai. Nebežinojau, kas su manimi dedasi“, – atviravo princas Harry.
 
Princas minėto interviu metu kalbėjo ne tik apie sielvartą netekus mamos, bet ir apie spaudimą, kurį jaučia atlikdamas karališkąsias pareigas.
 
„Tiesiog neįsivaizduoju, kaip mes (karališkosios šeimos nariai) neišprotėjame. Neturiu jokių paslapčių. Veikiausiai ne kartą buvau ant nervinio išsekimo ribos“, – sakė jis.
Dešimtmetį tarnavęs Britanijos kariuomenėje ir du kartus dalyvavęs misijose Afganistane princas Harry sakė, kad tai turėjo įtakos jo psichologinei būsenai.
 
„Tu tiesiog pamiršti savo problemas dėl to, su kuo susiduri“, – sakė jis.
 
Praeityje save „problema“ dažnai vadinęs princas Harry atskleidė, kad jam itin padėjo boksas.
 
„Visi sakė, kad boksas labai padeda, ir jis iš tiesų labai padeda atsikratyti agresijos. Jis iš tiesų mane išgelbėjo, nes jau buvo pasiekęs tokią ribą, kai kam nors būčiau trenkęs. Trenkti kažkam su apsaugom iš tiesų yra lengviau“, – sakė jis.
 
 
  

Žymos: Princas Harry, Princesė Diana

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Adomaitis šaukia ant Juškevičiaus ir Kalniečio:
– Baikit jūs vieną kartą kamuolius Valančiūnui mėtyti!
Šie teisinasi:
– Tai kad jis geras „centras“, treneri...
– Geras tai geras, bet kad jis ant suoliuko sėdi!