Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, vogue.com   |   2017-09-06

Princas Williamas prabilo apie žmonos sveikatos būklę

  
Princas Williamas prabilo apie žmonos sveikatos būklę
© WilliamandKateNews Facebook
Karališkoji šeima su dviem savo atžalomis.
Pavojus sveikatai, laukiantis trečiosios atžalos išlieka gana didelis.

Šią savaitę karališkoji šeima oficialiai visam pasauliui paskelbė džiugią žinią – Kate Middleton laukiasi trečiosios atžalos.

Šios žinios pasirodė po to, kai K. Middleton nepasirodė keliuose suplanuotose renginiuose. Šią savaitę kunigaikštienė kelias dienas praleido ligoninėje kur jos būklę akylai stebėjo medikai, mat trečiasis jos nėštumas taip pat nėra lengvas.
Su pastaraisiais dviem vaikais K. Middleton kankino nuolatinis rytinis pykinimas, kuris tęsėsi gana ilgai, buvo pergyvenama dėl jos sveikatos ir organizmo išsekimo. Visgi pavojus sveikatai, laukiantis trečiosios atžalos išlieka gana didelis.
Kate vyras princas Williamas šiandien nutraukė tylos skraistę ir prakalbo apie žmonos sveikatą. Princas dalyvavo sveikatos konferencijoje vykusioje Oksforde, Anglijoje. Jis padėkojo už nuoširdžius sveikinimus ir pažadėjo daugiau detalių tuomet, kai kunigaikštienė jausis geriau ir bus pakankamai stipri pati pasirodyti viešumoje.
 
  

Žymos: Kate Middleton, Princas William, Karališkoji šeima, Nėštumas, kunigaikštienė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi tėtis su Petriuku prie bendro stalo. Petriukas siekdamas šaukštu košės užkabina butelį degtinės. Butelis susvyruoja, bet nenukrinta. Petriukas nusijuokia:
– Matei, tėti, butelis buvo per plauką nuo mirties!
Tėvas pasižiūri į Petriuką ir atsako:
– Tu irgi.