Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-08-07

Princesė Charlotte jau turi antrininkę: susipažinkite su 3-ejų Scarlett

  
Princesė Charlotte jau turi antrininkę: susipažinkite su 3-ejų Scarlett
© Facebook nuotr.

Trejų metų mažylę Scarlett Evered gatvėje stabdo žmonės ir su ja fotografuojasi. Net žiūrėdama televizorių mergaitė teigia, jog jo ekrane mato pačią save. Kodėl?

Susipažinkite su princesės Charlotte, Kembridžo kunigaikščių dukros ir ketvirtos pretendentės į karališkąjį sostą, antrininke. Kai Scarlett buvo vos vienerių, jos močiutė, pastebėjusi, kad anūkė savo išvaizda labai panaši į žymiąją princesę, užrašė ją į specialią agentūrą, kuri domisi būtent žymių žmonių antrininkais.
  
Scarlett jau nusifilmavo keliose reklamose, dalyvavo drabužių linijos fotosesijoje ir kartu su kitais karališkosios šeimos antrininkais atidarė žiemos pramogų parką.
Mergaitės mama Victoria (38) portalui Mirror.co.uk sakė, jog gatvėje ją ir jos dukrą nepažįstamieji sustabdo kone kasdien, ir visa tai tik dėl to, jog Scarlett yra be galo panaši į princesę Charlotte.
 
Scarlett su kitais antrininkais © Facebook Scarlett su kitais antrininkais © Facebook
 
„Kai princesei Charlotte suėjo vieneri, vienas žurnalas išspausdino labai daug jos nuotraukų. Jas pažiūrėjusi mano mama pasakė, jog Scarlett ir Charlotte yra lyg dvynės. Ji pasiūlė sudalyvauti karališkosios šeimos antrininkų atrankoje. Dar tą pačią savaitę agentūrai nusiunčiau jos nuotrauką, o savaitgalį Scarlett jau gavo pirmąjį užsakymą“, – pasakojo Victoria.
 
Pirmasis Scarlett darbo pasiūlymas buvo filmavimasis vieno prekybos tinklo reklamoje, skirtoje paminėti karalienės Elizabeth II 90-ąjį gimtadienį.
 
„Buvo tiesiog nuostabu. Filmavime dalyvavo princo Williamo ir Kate Middleton antrininkai. Scarlett mėgavosi kiekviena šio įvykio akimirka“, – tęsė mergaitės mama.
 
Scarlett su broliais © Facebook Scarlett su broliais © Facebook
Scarlett su kitais antrininkais © Facebook Scarlett su kitais antrininkais © Facebook
 
Socialiniuose tinkluose ši reklama sulaukė itin daug dėmesio. Moteris manė, kad šis darbo pasiūlymas bus vienkartinis, tačiau ji klydo. Tą vasarą jos dukra Scarlett nusifilmavo dar keliose reklamose. Vieną jų galite išvysti ir jūs.
 
„Labai dažnai užklumpu į mane žiūrinčius ir besišypsančius žmones. Net nereikia sakyti, nes aš jau žinau, apie ką jie galvoja. Laimei, nei vienam jų į galvą nešovė mintis, jog aš pagrobiau pačią princesę“, – juokavo Victoria.
Scarlett su kitais antrininkais © Facebook Scarlett su kitais antrininkais © Facebook
  
Kai mergaitė žiūri televizorių ir ekrane pamato princesę Charlotte, ji suglumsta. Scarlett mama mano, kad dukra vis dar nesuvokia, kokia panaši į savo bendraamžę karališkosios šeimos atstovę ji yra. Ne kartą Scarlett manė, jog per televizorių ji mato pačią save arba jai gerai pažįstamus karališkosios šeimos antrininkus. Taip nutiko ir tada, kai gimė princas Luisas. Scarlett, žiūrėdama mažojo princo pristatymą visuomenei, galvojo, jog per televizorių rodo Simoną – princo Williamo antrininką.
 
„Labai tikiuosi, jog paaugusi ji vis dar tuo užsiims. Mes jau pradėjome pildyti prisiminimų knygą, kurioje klijuojame visas jos filmavimo užkulisių nuotraukas. Vos tik jai atsibos tai daryti, leisime jai stabdyti šią veiklą, o kol kas tai ir Scarlett, ir mums labai patinka“, – užbaigė Victoria.
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Princesė Charlotte, antrininkas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dauguma šiuolaikinių porų primena ledus – mergina ledas, vaikinas vaflis.