Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Alfa.lt   |   2018-07-03

Princo Harry ir K. Middleton santykiai: kaip juodu elgiasi, kai šalia nėra kamerų?

  
Princo Harry ir K. Middleton santykiai: kaip juodu elgiasi, kai šalia nėra kamerų?
© Wikimedia nuotr.
Princas Harry ir anksčiau kalbėjo apie artimus santykius su K. Middleton.

Tie, kas domisi karališkąja šeima, tikriausiai pastebėjo, jog princas Harry ir Kembridžo kunigaikštienė Kate Middleton sutaria tiesiog puikiai. Juodu kartu su princu Williamu ir kitais karališkos šeimos nariais lankosi įvairiuose renginiuose, o nuotraukose visuomet įamžinami plepantys ir linksmai krizenantys.

Kaip rašoma viename interviu, taip princas ir kunigaikštienė sutaria ne tik oficialių renginių metu, bet ir namuose, kai iš paskos neseka fotografai ir jie gali atsipalaiduoti.
Teigiama, jog Kembridžo kunigaikštienė Kate sugebėjo iš dalies užpildyti tuščią vietą, likusią po princų Harry ir Williamo mamos princesės Dianos mirties.
 
„Mirus Dianai, nebuvo žmogaus, galėjusio ją pakeisti. Harry užaugo be to taip reikalingo asmens, į kurį galėtų kreiptis kilus problemų. Tokiu žmogumi tapo Kate. Kai ji ir princas Williamas susižadėjo, Harry kunigaikštienę pavadino vyresniąja seserimi, kurios niekada neturėjo“, – teigė su juo bendravusi žurnalistė.
 
Taip pat atskleidžiama, jog šalia savo svainio gyvenanti K. Middleton dažnai jam paruošdavo šilto maisto.
„Jis dažnai užsukdavo į Kensingtono rūmus, kur kunigaikštienė jam paruošdavo valgyti. Kaip teigiama, orkaitėje kepta vištiena yra vienas mėgstamiausių princo Harry patiekalų“, – tęsė žurnalistė.
 
Princas Harry ir anksčiau kalbėjo apie artimus santykius su K. Middleton. Per brolio vestuves 2011-aisiais jis sakė, jog nors karališkosios šeimos nariu yra ilgesnį laiką, būtent Kate jam padeda ruoštis įvairiems renginiams ir pamoko, kaip atlikti savo karališkas pareigas.
 
„Turėti vyresnę seserį yra labai smagu. Catherine pažįstu jau pakankamai gerai, tačiau jai tapus šeimos nare laukiu, kada ji atsidurs po mano sparneliu arba priims mane po savuoju“, – sakė jis.
 
Karališkajai šeimai artimas šaltinis taip pat pasakojo, jog princo Harry ir Kate santykiai yra visiškai kitokie nei Kate ir princo Williamo.
„Harry yra laisvesnis, jam patinka juokauti, jis pastebi tokius dalykus, apie kuriuos kiti nė nesusimąsto, ir nebijo apie tai viešai kalbėti. Williamas – galbūt dėl savo asmenybės ir pozicijos – elgiasi kiek atsargiau, visai kaip jo tėtis princas Charlesas. Harry elgiasi nerūpestingiau ir laisviau“, – teigė šaltinis.
 
Pasirodo, kad Harry puikiai sutaria ir su brolio vaikais.
 
„Kate labai patinka, kaip Harry žaidžia su jos vaikais. Jis moka su jais užsiimti, kartais elgiasi kaip dėdė, kartais – kaip didelis vaikas“, – pasakojo šaltinis.
 
Galima numanyti, jog princas George‘as, princesė Charlotte ir princas Louisas taip pat mėgsta savo linksmą ir valiūkišką dėdę.
 
 
 
Šaltinis: Alfa.lt
 
  

Žymos: Kate Middleton, Princas Harry

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Darbuotojai skambina direktoriui:
– Gerbiamas direktoriau, visų darbuotojų vardu norime pasveikinti jus Kovo 8-osios proga!
– Bet aš juk ne moteris?!
– Mes žinome, kad ne moteris, bet kalė kaip reta!