Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-06-20

Princo Williamo ir jo žmonos Kate kortežo motociklas partrenkė pensininkę

  
Princo Williamo ir jo žmonos Kate kortežo motociklas partrenkė pensininkę
© Instagram.com, Kensington Royal
Karalienė Elžbieta II, princas Williamas ir Kate Middleton

Didžiosios Britanijos princo Williamo ir jo žmonos Kate kortežo motociklas parbloškė 83 metų senolę.Sunkiai sužalota pensininkė gydoma ligoninėje.
Nelaimė įvyko pirmadienį, kai karališkoji pora iš savo namų Londone vyko į Vindzorą, esantį į vakarus nuo sostinės. Kortežo motociklas kliudė pensininkę.
 
Kensingtono rūmai nurodė, kad Kembridžo kunigaikštis ir kunigaikštienė yra „labai susirūpinę bei susikrimtę“ ir susisiekė su senole, vardu Irene.
 
„Jų Karališkosios Aukštybės perdavė Irene ir jos šeimai geriausių linkėjimų ir palaikys su jais kontaktus visais jos gydymo etapais“, – informavo rūmai.
 
Pranešama, kad princas su žmona nusiuntė senolei gėlių. Bulvarinio laikraščio „The Sun“ žiniomis, moteriai lūžo dubuo. Sužeistosios būklė sunki, bet stabili. 89-erių Irene brolis Metro.co.uk sakė, kad jo seseriai taip pat lūžo rankų ir kojos kaulai, sutrenkta galva. 
 
Vienas avarijos liudininkas laikraščiui pasakojo, kad „kortežo motociklas kliudė moterį, ši apsisuko ir nugriuvo“.
 
„Pareigūnas, vairavęs motociklą, buvo sugniuždytas. Bet jis važiavo ne ta kelio puse“, – sakė jis.
Nepriklausoma policijos veiklos priežiūros tarnyba pranešė, kad „vadovaudamasi nustatyta procedūra“ atlieka eismo įvykio tyrimą.
 
Williamo senelis princas Philipas, monarchės Elžbietos II sutuoktinis, sausį pakliuvo į avariją, per kurią nukentėjo dvi moterys. Tąsyk Philipo vairuotas automobilis „Land Rover“ įsirėžė į šių moterų mašiną.
 
  

Žymos: Kate Middleton, Karališkoji šeima, princas williamas, Kembridžo kunigaikščiai

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras grįžta iš darbo pavargęs namo... Nueina į virtuvę, o ant stalo raštelis: „Brangusis, išėjau pas draugę, vakarienei žuvis, meškerė spintoje…“