Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-09-13

Princui Williamui būtų užtekę ir dviejų atžalų

  
Princui Williamui būtų užtekę ir dviejų atžalų
© Prince William and Duchess Kate news Facebook
Karališkoji šeima su dviem savo atžalomis.
Princui buvo labai sunku susitvarkyti su pirmuoju naujagimiu sūnumi, nes jo sunkus charakteris, o rūpintis trimis, jau gali būti iššūkis.

Karališkajai porai artimas šaltinis prasitarė, kad princas Williamas nenorėjo trečio vaiko. Esą baiminamąsi dėl kunigaikštienės sveikatos, o karališkųjų įpėdinių būtų pakakę ir dviejų.

Nors princas tokių minčių niekada nėra viešai išsakęs, tačiau spekuliacijų atsiranda vairių. Šaltinis tikina, kad princui buvo labai sunku susitvarkyti su pirmuoju naujagimiu sūnumi, nes jo sunkus charakteris, o rūpintis trimis, jau gali būti iššūkis.
Visgi, hercogienė ir vėl laukiasi. Kate Middleton ne kartą buvo pagarsėjusi pomėgiu laužyti šimtmečius siekiančias tradicijas, ne išimtis ir šis kartas. Ji pareiškė, kad nori gimdyti namuose, Kensingtono rūmuose, o ne ligoninėje, kaip visada. Tokiai minčiai labai priešinasi gydytojai ir patarėjai, mat hercogienei gali kiti rimtas pavojus sveikatai.
 
Spėjama, kad moteris turėtų gimdyti 2018-ųjų balandžio mėnesį. Teigiama, kad dabar ji nėščia 11-ąją savaitę.
 
 
 
  

Žymos: Kate Middleton, Karališkoji šeima, Jungitnė Karalystė, princas williamas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pusryčių nevalgau, vis galvoju apie tave. Pietų nevalgau, vis galvoju apie tave. Vakarienės nevalgau, vis galvoju apie tave. Naktimis nemiegu... Noriu valgyti