Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-07-05

Sasekso kunigaikščiai sūnaus Archie krikštatėvių tapatybių neatskleis

  
Sasekso kunigaikščiai sūnaus Archie krikštatėvių tapatybių neatskleis
© Instagram.com, SussexRoyal
Princas Harry ir Meghan Markle

Bakingamo rūmai pranešė, kad Sasekso kunigaikštis ir kunigaikštienė neskelbs, kas bus šį savaitgalį krikštijamo jų sūnaus Archie krikštatėviais.Trečiadienį paskelbtame rūmų pareiškime nurodoma, kad princo Harry ir jo sutuoktinės Meghan pirmagimio privačios krikštynos vyks Vindzoro pilyje šeštadienį ir „krikštatėvių privatumas, atsižvelgiant į jų pageidavimus, bus išsaugotas“.
Toks sprendimas ketvirtadienį sukėlė karštų diskusijų britų žiniasklaidoje. Prie jų prisidėjo ir faktas, kad karališkosios poros namų renovacijai mokesčių mokėtojai neseniai paklojo 2,4 mln. svarų.
 
Antirojalistų grupė „Republic“ stebėjosi, kam reikėjo išleisti tiek daug pinigų, kai valstybės sektorius ir šiaip patiria tokį didelį finansinį spaudimą.
 
Sprendimo rengti privačias krikštynas kritikai sako, kad tokios šventės turėtų būti viešos, tačiau Harry ir Meghan ne kartą leido suprasti, kad jie turi teisę saugoti savo privatumą.
 
  

Žymos: Princas Harry, Karališkoji šeima, krikštynos, Meghan Markle, Archie, Sasekso kunigaikščiai,

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Moteris, nusėta mėlynėmis, ateina pas šeimos gydytoją ir pasakoja, kad ją sumušė vyras. Gydytojas stebisi: „Aš maniau, kad jis išvykęs“. Moteris: „Aš irgi maniau“.