Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-06-14

Šią merginą su žemėmis maišė milijonai, tačiau ji išdrįso pristatyti naują kūrinį

  
Šią merginą su žemėmis maišė milijonai, tačiau ji išdrįso pristatyti naują kūrinį
© msrebeccablack Instagram.
Žinoma moteris bando laimę iš naujo.

Ar pamenate dainą „Friday“, kuri vos per kelias dienas tapo tikra interneto sensacija? O ar prisimenate, kas atliko šią dainą? Prieš 7 metus pasirodęs hitas sulaukė išties daug neigiamų reakcijų. Dar ir dabar pasiklausius šios dainos norisi raukytis. Tiesa, kiek kitokią reakciją sukelia pati atlikėja.

Rebecca Black (20) nebeprimena tos nerūpestingos mergaičiukės. Išpopuliarėjus jos dainai, merginai buvo tik 13 metų, tačiau dabar ji jau suaugusi moteris, kuri dar tikisi sulaukti ir pagyrų dėl savo muzikinių gebėjimų.
Pirmoji Rebeccos daina tikrai buvo nevykusi. Prastos kokybės vaizdo klipas ir itin banalus tekstas sulaukė labai daug kritikos. Dėl autorinių teisių paraiškos platforma „YouTube“ po kurio laiko pašalino šį vaizdo klipą iš savo tinklalapio. Nors komentarai buvo neigiami, o jos vaizdo klipą ne iš geros valios peržiūrėjo 121 mln. kartų, Rebecca ir toliau tęsė muzikinę karjerą. Tiesa, vengė būti dėmesio centre.
 
Nors ir nevykusi, pirmoji daina merginai atnešė didelį populiarumą. To užteko, kad garsi atlikėja Katy Perry pakviestų ją nusifilmuoti dainos „Last Friday Night“ vaizdo klipe, be to, apie ją buvo sukurtas ir trumpas dokumentinis filmas pavadinimu „Part of Me“.
 
Taip pat mergina buvo pakviesta į K. Perry koncertą. Užlipusi į sceną, ji kartu su šia garsia atlikėja atliko dainą „Friday“.
 
Į muzikinį pasaulį Rebecca nusprendė grįžti pristatydama dainą „Saturday“. Jau pirmosiose jos eilutėse mergina prisimena ir nelabai maloniu hitu tapusią savo debiutinę dainą.
 
Šiuo metu R. Black tęsia muzikinę karjerą, kuria dainas ir filmuojasi vaizdo klipuose, kuriuos kelia į „YouTube“ kanalą. Jame mergina dalijasi ir stiliaus patarimais, atsako į sekėjų, kurių net 1,3 mln., klausimus, filmuoja savo kasdienybę. Daug dėmesio Rebecca skiria ir instagramo paskyrai. Kruopščiai prižiūrima anketa sudomino net 875 tūkst. internautų.
 
Prieš porą dienų mergina pristatė naujausią dainą „Satellite“.
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Muzika, premjera, hitas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Atvažiuoja klounas į degalinę ir sako:


– Įpilkit man 10 lašų benzino ir 3 lašus tepalo.


Degalinės darbuotojas:


– Tai jums gal dar ir į padangas pirstelėti?