Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-12-01

Susižadėjo žinoma atlikėja

  
Susižadėjo žinoma atlikėja
© Instagram

Hito „Bleeding Love“ atlikėja su savo gerbėjais pasidalijo džiugiomis naujienomis. Leona Lewis susižadėjo su ilgamečiu partneriu Dennisu Jauchu.

Kadaise „X faktorių“ laimėjusi dainininkė savo socialinio tinklo paskyroje paviešino nuotrauką, kurioje įamžintas ir didžiulis žiedas su kriaušės formos deimantu, rašo People.com.
„Mano širdis dainuoja. Netveriu džiaugsmu ir negaliu sulaikyti emocijų. Į naują nuotykį leisiuosi su savo geriausiu draugu, savo partneriu iki gyvenimo galo, – po fotografija rašė Leona. – Negaliu sulaukti, kada tapsiu tavo žmona. Žmona! Ką? Vis dar negaliu patikėti. Svajojau apie tave, ir ši svajonė išsipildė su kaupu. Tu – pats rūpestingiausias, įkvepiantis ir geriausią širdį turintis žmogus.“
 
Ta pačia nuotrauka savo paskyroje pasidalijo ir Dennisas: „Kai prieš aštuonerius metus tave išvydau, mūsų sielos susijungė. Anksčiau nė nenutuokiau, kad taip gali nutikti. Tu padėjai man tapti tokiu žmogumi, koks esu šiandien. Matau, kaip tu pakeiti žmonių gyvenimus, įkvepi juos tapti geriausiomis savo versijomis. Esi gera, tyra, užjaučianti ir mylinti bei gražiausia moteris pasaulyje, kokią esu matęs. Esu labai laimingas ir didžiuojuosi galintis pranešti apie naują mūsų gyvenimo etapą. Mano būsima žmona. 2019-aisiais surengsime didžiausią vakarėlį.“
 
Leona ir Dennisas susipažino 2010-aisiais. Vyras tuo metu buvo jos šokėjas.
 
Pora apie savo santykius pasakoti nebuvo linkusi. Kalbos apie jųdviejų sužadėtuves pasklido dar rugpjūtį, kai atlikėja pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame ji užfiksuota su ant rankos žibančiu žiedu.
  

Žymos: Leona lewis

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Drabužiai moterims – kaip vaistas. O sveikatos sąskaita taupyti juk negalima...