Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-09-06

Sussexo kunigaikščiai dalyvavo ypatingoje šventėje

  
Sussexo kunigaikščiai dalyvavo ypatingoje šventėje
© Kensington palace twitter.
Kunigaikščiai laiko veltui neleidžia.

Meghan Markle ir princas Harry antradienį dalyvavo labai ypatingoje šventėje. Kostiumais pasipuošę Sussexo kunigaikščiai nepraleido progos atvykti į „WellChild Awards“ apdovanojimų ceremoniją, kurios metu dėmesys skiriamas sunkiomis ligomis sergantiems vaikams, spinduliuojantiems dideliu noru pasveikti ir neprarandantiems pozityvumo, bei tiems, kurie visą savo laiką skiria be papildomos pagalbos išsiversti negalintiems ligoniams.

Ta proga stiliaus ikona Meghan pasipuošė juodu „Altuzarra“ kostiumu ir „Deltas“ palaidine. Plaukus moteris susisuko į kuodą. Akylieji karališkosios poros gerbėjai pastebėjo, kad kunigaikštienė į ceremoniją atvyko segėdama perlų ir deimantų auskarus, kuriuos jai, kaip teigia portalas Eonline.com, padovanojo karalienė Elizabeth II.
Susitikime Meghan ir Harry turėjo progą pabendrauti su sunkiai sergančiais, tačiau pasiduoti neketinančiais vaikais ir jų šeimos nariais. Prieš pokalbį su apdovanojimui nominuota Matilda Booth Meghan iš mergaitės gavo dovaną – baltų gėlių puokštę. Iš jos ištraukusi vieną rožę, Meghan ją padovanojo sunkiai sergančiai Matildai. Teigiama, kad princas Harry linksmai pasiteiravo mergaitės, kurgi jam skirtos gėlės. Tiesa, princas ir Matilda davė vienas kitam pažadą niekada nenustoti šypsotis. Po šio susitarimo nuo mergaitės veido šypsena nedingo visą vakarą.
 
 
 
ŠALTINIS:delfi.lt
  

Žymos: Neįgalieji, Meghan Markle, princas Haris

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvi pankės kalbasi:
– Žiūrėk, prasidūriau antrą skylę nosyje!
– Ir kaip, dabar geriau užuodi?