Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-02-22

Svajonių kūdikio sutiktuvių vakarėlis: kiek kišenės patuštėjo jį organizavusioms M. Markle draugėms?

  
Svajonių kūdikio sutiktuvių vakarėlis: kiek kišenės patuštėjo jį organizavusioms M. Markle draugėms?
© Flickr.com
Meghan Markle

Ne paslaptis, kad vos prieš kelias dienas Meghan Markle buvo išvykusi į Niujorką, kur susitiko su seniai matytomis draugėmis ir draugais bei dalyvavo jai skirtame kūdikio sutiktuvių vakarėlyje. Tie, kurie buvo į jį pakviesti, tapo neeilinio vakarėlio dalyviais.Skelbiama, kad būsimai mamai prabangią šventę organizavo ne kas kitas, o aktoriaus George’o Clooney žmona Amal ir tenisininkė Serena Williams. Didžiulė šventė vyko viršutiniame Ist Saide, Manhatane esančiame „Mark Hotel“ viešbutyje, kuriame naktis viršutiniame aukšte esančiuose kambariuose kainuoja 75 tūkst. dolerių.
M. Markle svečiai, kurie, kaip teigia portalas Eonline.com, prisidėjo prie šventės apmokėjimo, griežtų linijų ir modernų interjerą šiuolaikiniame pastate sušvelnino bijūnų žiedais, kurie tikrai buvo ne pigūs, mat dabar nėra šių gėlių sezonas. Be bijūnų kambariuose taip pat buvo ir rožių.
 
Viso vakarėlio metu grojo gyva muzika. Tiesa, buvo pasamdytas ne paprastas muzikantas, o arfininkė Erin Hill. Pasak muzikantės internetinės svetainės, pigiausias jos teikiamas pasiūlymas – muzika vestuvių ceremonijos metu, kainuoja nuo 300 dolerių.
 
Saldumynus mėgstantiems svečiams buvo siūloma pasivaišinti cukraus vata. Teigiama, kad iš viso vakarėlyje buvo patiekta daugiau nei 50 jos porcijų.
 
Fotografams taip pat pavyko įamžinti į viešbutį atvežamus lagaminus. Pasak portalo Eonline.com, manoma, kad tai – kunigaikštienės dovanos jos pasveikinti susirinkusiems svečiams. Galbūt Meghan tokiu būdu nori paskatinti savo drauges aplankyti ją už Atlanto.
Neskaitant dovanų, teigiama, kad vakarėlis jo organizatorėms atsiėjo beveik 84 tūkst. dolerių.
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
  

Žymos: Nėštumas, Meghan Markle, karališkoji pora, Sasekso kunigaikštienė, kūdikio sutiktuvių vakarėlis, babyshower

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Kas yra blogiau už dramblį porceliano parduotuvėje?
– Ežys prezervatyvų fabrike!