Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-10

Tai, ką Meghan Markle padovanojo karalienei norėtų gauti ne daugelis

  
Tai, ką Meghan Markle padovanojo karalienei norėtų gauti ne daugelis
© Meghan Markle Facebook
Mergina turi išskirtinį humoro jausmą.

Būsima nuotaka yra pirmoji ne karališkosios šeimos narė, kuri dar iki oficialių vestuvių su princu Hariu dalyvavo karališkose Kalėdose su visais monarchais. Per Kalėdas visi dovanoja dovanas, ne išimtis ir Elžbieta II, tad Meghan Markle teko gerokai pasukti galvą, ką padovanoti žmogui, kuris turi viską.

Aktorė pasirinko kuklią, tačiau šypseną keliančią dovaną. Artimi šaltiniai sako, kad M. Markle savo vyro močiutei padovanojo žiurkę, kuri apsivilkusi apsiaustu ir dainuoja. Tikinama, kad Karalienę tokia dovana labai prajuokino, tačiau internautams kilo klausimas, ar pridera tokio gyvūno simbolį dovanoti gerbiamai monarchei.
Ironiją mergina pasitelkė ir rinkdama kitas dovanas, štai princui Williamui ji padovanojo škotišką kepurę su dirbtiniais oranžiniais plaukais, kad šie paslėptų jo praplikusią galvą.
 
 
 
  

Žymos: Kalėdos, princas Haris, Meghan Marle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Du kelių policininkai tikrina susistabdę vargšelį „zapuko“ vairuotoją. Staiga iš toli baisiu greičiu atlekia naujas, galingas džipas. Vienas policininkas šoka jo stabdyti. Džipas sustoja pralėkęs puskilometrį, paskui atbulas privažiuoja prie policininkų. Lėtai atsidaro langas ir pro jį išlenda vos į tą langą telpantis piktas veidas.