Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, Alfa.lt   |   2019-04-08

Tenisininkė S. Williams galimai išdavė, ko laukiasi jos bičiulė M. Markle

  
Tenisininkė S. Williams galimai išdavė, ko laukiasi jos bičiulė M. Markle
© Instagram.com
Serena Williams ir Meghan Markle

Jau visai netrukus Didžiosios Britanijos karališkoji šeima sulauks dar vieno šeimos nario – Sasekso kunigaikštienę Meghan Markle ir princą Harry aplankys gandrai. Nors laiminga pora, kaip ir priimta karališkoje šeimoje, visuomenei kūdikio lyties neatskleidžia, tačiau artima M. Markle bičiulė Serena Williams galimai nesugebėjo išsaugoti šios paslapties.

Duodama interviu naujienų portalui „E! News!“ S. Williams galimai pasakė daugiau nei norėjo. Paprašyta papasakoti apie motinystę, ji pradėjo žarstyti patarimus ką tik vaikelių susilaukusioms šeimoms. Būtent taip tenisininkė galimai prasitarė, ko laukiasi Sasekso kunigaikštienė.
„Augindami vaikus susitaikykite su klaidomis, nesitikėkite, kad būsite tobuli tėvai. Mes vis patiriame tiek daug spaudimo. Štai mano draugė laukiasi ir vis kartoja: „Oi, mano vaikas taip darys“. Aš į ją pažiūrėjau ir sakau: „Ne, ji nenorės. Tau tai patiks, bet jai ne“, – leptelėjo Serena, kuri taip pat organizavo Meghan kūdikio sutiktuves.
 
Nors karališkosios šeimos gerbėjai kaipmat apsidžiaugė sužinoję kūdikio lytį, tačiau akylesni skaitytojai iškart pastebėjo, kad S. Williams neįvardijo, apie kurią savo draugę kalba. Tiesa, kai kuriems įtarimų pradėjo kelti tai, kad ištarusi šiuos žodžius tenisininkė akivaizdžiai pasimetė.
 
 
  

Žymos: Vaikai, Nėštumas, gimdymas, Meghan Markle, serena williams

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Rado žmogelis pinigų. Perskaičiuoja... Žiūri – trūksta!