Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, alfa.lt   |   2018-08-02

Tėvai nuo princo George slepia svarbų dalyką

  
Tėvai nuo princo George slepia svarbų dalyką
© Flickr. nuotr. Adriana Adriana
Tėvai vaikui stengiasi suteikti normalią vaikystę.

Karališkoji šeima – daugiausia įtakos Didžiojoje Britanijoje turintys žmonės. Kai princas Williamas ir Kate Middleton susilaukė trečiosios atžalos, jie – bene labiausiai apkalbami asmenys šalyje.

Būtent dėl to Kembridžo kunigaikščiai stengiasi savo vaikus kuo labiau apsaugoti nuo jų tykančių pavojų, taip pat ir nuo papildomo streso.
Klausiate, kas mažiems vaikams gali sukelti nemalonių emocijų?
 
Nors pora drąsiai dalijasi savo atžalų nuotraukomis, vedasi juos į viešus renginius ir susibūrimus, Williamas ir Kate nori, kad jie, prieš pečius užgriūnant įvairioms karališkoms atsakomybėms ir pareigoms, turėtų kuo normalesnį gyvenimą ir džiugią vaikystę.
 
Ne paslaptis, kad princas George’as yra trečias eilėje į karališkąjį sostą, tiesa, tai vienam jauniausių sosto įpėdinių vis dar yra nežinoma. Kodėl tėvai neskuba savo sūnui pasakyti tiesos?
 
Pasirodo, taip elgiamasi remiantis paties Williamo patirtimi. Vaikystėje į kunigaikštį dažnai buvo kreipiamasi kaip į būsimą karalių, dėl to jis jau nuo ankstyvo amžiaus žinojo, kad ateityje jo lauks didelė atsakomybė, o tai neleido mėgautis nerūpestinga vaikyste.
 
„Jie stengiasi atitolinti akimirką, kada būsimas karalius susipažins su jo pečius ateityje užgriūti galinčiomis pareigomis, – portalui Enews.com sakė knygos „Charles: The Heart of a King“ autorė Catherime Mayer. – Tačiau visko gali būti, kad, matydamas, ką veikia jo tėvai ir seneliai, jis anksčiau supras esantis viešas asmuo ir sužinos apie jo laukiantį svarbų vaidmenį.“
 
 
ŠALTINIS: alfa.lt
 
  

Žymos: Karališkoji šeima, Princas George

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Dvasininkas klausia kalinio:
- Kas jus atvedė į kalėjimą?
- Tvirtas mano tikėjimas.
- Kaip tai?
- Matote, aš tvirtai tikėjau, kad juvelyrinėje parduotuvėje nėra signalizacijos...