Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-07-30

Turtingiausia pasaulio milijardierė – vos 31-erių

  
Turtingiausia pasaulio milijardierė –  vos 31-erių
© Flikcr.com
Kalbama, kad E. Holmes dirba septynias dienas per savaitę, nevartoja kofeino, neturi televizoriaus.

Praėjusiais metais po pasaulį nuvilijo žinia apie jauniausią pasaulio milijardierę 31-erių Elizabeth Holmes. Naujienų portalo defi.lt teigimu, išskirtinė moters verslo strategija suteikė jai galimybę likti nepastebėtai daugiau nei dešimtmetį.

Milijardierė yra įkūrusi revoliucinę kraujo tyrimų bendrovę „Theranos“. Įmonė buvo įkurta 2003 m.
„Theranos“ pradėjo gaminti kraujo tyrimams atlikti skirtus testus, padedančius nustatyti keliolika medicininių būklių, įskaitant aukštą cholesterolio lygį ir vėžį. Šiais testais nustatyti diagnozę galima panaudojus vos vieną ar du iš piršto paimtus kraujo lašus.
 
Dar besimokydama vidurinėje E. Holmes ėmė mokytis kinų kalbą, sudarė sandorį su Kinijos universitetais, įstojo studijuoti chemijos inžineriją ir studijų metu užpatentavo pirmąjį savo išradimą. Tiesa, vėliau studijas milijardierė metė.
 
E. Holmes dažnai lyginama su pačiu Steve’u Jobsu. Ji tikino įkūrusi savo įmonę galvodama apie didžiulius pokyčius, kuriuos galėtų įgyvendinti pasaulyje. Kolegų E. Holmes apibūdinama kaip labai uždara, tačiau ji tvirtino, kad tokiu būdu saugo savo technologiją nuo konkurentų akių.
 
„Forbes“ sudarytame turtingiausiųjų sąraše E. Holmes užėmė 110 vietą, o 2015 m. Amerikos individualiai sėkmę pasiekusių moterų sąraše ji užėmė pirmąją vietą. E. Holmes turtas šiuo metu siekia 4,33 mlrd. eurų.
  

Žymos: Jauniausia milijardierė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Ant sienos kabo plakatas: „Vartodami alkoholį jūs lėtai žudote savo vidaus organus.“ Pamatęs tą užrašą alkoholikas supyko: „Tai kad aš niekur ir neskubu!“