Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   dailymail.co.uk   |   2017-05-27

Tvirta kino garsenybių santuoka subyrėjo į šipulius

  
Tvirta kino garsenybių santuoka subyrėjo į šipulius
© Wikipedia/Flickr nuotr.
Pora kartu pragyveno 18 metų.
Pora sukūrė ne tik šeimą, bet ir derino bendrus darbus kine

Šou verslo pasaulį sukrėtė žinia, prilygstanti perkūnui iš giedro dangaus: iširo 17 metų trukusi pasaulinio garso kino aktorių Ben’o Stiller’io ir Christine Taylor santuoka.

Pora susipažino filmuojant vieną televizijos projektą ir 2000 metais susituokė Havajuose. Abiems aktoriams tai buvo pirmoji santuoka, brandaus amžiaus sutuoktiniai pernelyg neeskalavo savo asmeninio gyvenimo, susilaukė sūnaus ir dukters ir bėgant bendriems gyvenimo metams demonstravo, jog o jų santuoka yra tvirta kaip uola.
Todėl daug kam buvo labai netikėta, kai 51 metų B. Stiller’is 6 metais jaunesnė Ch. Taylor pranešė apie skyrybas: jie tai paskelbė penktadienį bendru pareiškimu.
 
„Mūsų prioritetas – rūpintis vaikais kaip atsidavusiems tėvams ir artimiems draugams. Žiniasklaidos maloniai prašome šiuo metu gerbti mūsų privatumą“, – rašoma pranešime.
 
Niujorke gyvenanti pora sukūrė ne tik šeimą, bet ir derino bendrus darbus kine – ne kartą vaidino tuose pačiuose filmuose, tokiuose kaip „Zoolander“ ir kt.
 
Pernai komikas B. Stiller’is pranešė, jog dar 2014 metais jį užklupo prostatos vėžys. Ligą įveikęs vyras kalbėjo, jog iš šios situacijos daug išmoko ir įgavo stiprybės. Paskutinėse viešai pasirodžiusių sutuoktinių nuotraukose taip pat nebuvo galima įžvelgti, kad porai gresia skyrybos.
  

Žymos: Santuoka, Aktoriai, Skyrybos, ben stiller, Christine Taylor

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“