Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, alfa.lt   |   2018-10-10

Vedė buvęs M. Markle vyras

  
Vedė buvęs M. Markle vyras
© instagram nuotr.

Buvęs dabartinės Sasekso kunigaikštienės Meghan Markle vyras Trevoras Engelsonas (41) savo gyvenime verčia naują lapą. Filmų režisierius savaitgalį vedė savo ilgametę draugę, mitybos specialistę Tracey Kurland (32) – multimilijonieriaus bankininko dukrą.

Portalas Dailymail.co.uk teigia, kad pora amžiną meilę vienas kitam prisiekė privačioje ir itin saugomoje viloje, apsupti artimiausių ir brangiausių šeimos narių bei bičiulių. „Laimingiausias vyras, kurį pažįstu. Pasiruoškite linksmybėms!“ – naujai iškeptas vyras, kaip teigiama, rašė po nuotrauka, kuria pasidalijo privačioje socialinio tinklo paskyroje.
Instagrame pasidalytose fotografijose, kurias vėliau nuspręsta panaikinti, įamžinta nuotaka dėvėjo baltos spalvos pečius atidengiančią suknelę, o jaunikis pasipuošė pilku kostiumu ir rožinės spalvos marškiniais.
 
„Vestuvės buvo nedidelės, tačiau jaukios ir labai romantiškos – visiškai kitokios nei Meghan ir princo Harry, – sakė vienas iš svečių. – Nuotaka ir jaunikis atrodė laimingi ir įsimylėję.“
 
T. Kurland 2008-aisiais baigė Los Andželo universitetą ir įgijo komunikacijos bakalauro laipsnį. Vėliau ji įstojo į Niujorke esantį Kolumbijos universiteto Mokytojų koledžą. 2014-aisiais ji įgijo mitybos mokslų magistro diplomą.
 
Trevoro ir Tracey sužadėtuvės įvyko po Meghan ir princo Harry viešo pranešimo apie savąsias praėjus vos porai savaičių. T. Engelsonas savo išrinktajai pasipiršo jiems atostogaujant Kalifornijos valstijoje esančiame Napa Valley regione, garsėjančiame ten gaminamu vynu.
 
Alfa.lt primena, kad Meghan ir jos buvęs vyras susipažino dar 2004-aisiais. Juodu susitikinėjo iki 2010-ųjų. Savąsias vestuves atšventė 2011-aisiais Jamaikoje. Į salą pora sukvietė maždaug 100 artimiausių draugų ir šeimos narių ir linksminosi keturias dienas. Per jas buvo mėgaujamasi kokteiliais, ant grotelių keptais vietiniais patiekalais, alumi, taip pat buvo žaidžiami įvairūs žaidimai paplūdimyje. Deja, vedybinis poros gyvenimas truko neilgai. Kai Meghan pradėjo filmuotis seriale „Kostiumuotieji“ ir turėjo išvykti į Torontą, tarp poros atsiradęs didelis atstumas turėjo įtakos jų santykiams. Po poros metų dėl atsiradusių skirtumų juodu nusprendė išsiskirti.
ŠALTINIS:alfa.lt
  

Žymos: Vedybos, Meghan Markle

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras grįžta iš darbo pavargęs namo... Nueina į virtuvę, o ant stalo raštelis: „Brangusis, išėjau pas draugę, vakarienei žuvis, meškerė spintoje…“