Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, delfi.lt   |   2018-04-19

Žinomam aktoriui amžius ne riba: vedė trečią kartą

  
Žinomam aktoriui amžius ne riba: vedė trečią kartą
© R. Gere facebook
Žinomas vyras laiko veltui neleidžia.

68 metų aktorius Richardas Gere'as prisiekė amžiną meilę savo 35 metų mylimajai iš Ispanijos Alejandrai Silvai – tai jau trečioji kino žvaigždės santuoka, skelbia ispanų žiniasklaida.

Skelbiama, kad juostos „Graži moteris" žvaigždė su žymiai jaunesne gražuole iki santuokos artimai bendravo trejus metus.
Anksčiau skelbta, kad vestuvės vyks Vašingtone gegužės 5 dieną, rašome hola.com. R. Gere'as jau buvo vedęs du kartus – nuo 1991 iki 1995 metų jo žmona buvo supermodelis Cindy Crawford, o nuo 2002 iki 2016 metų jis buvo vedęs modelį Carey Lowel. Su pastarąja žmona jie susilaikė sūnaus Homerio, kuriam šiuo metu 17 metų.
 
A. Silva taip pat jau buvo kartą ištekėjusi – kai susipažino su aktoriumi, ji kaip tik skyrėsi su pirmuoju vyru Govindu Friedlandu. Pora susilaukė sūnaus Alberto. Gandai apie R. Gere'o ir jo mylimosios iš Ispanijos sužadėtuves pradėjo sklandyti nuo 2017 metų gruodžio, kai žiniasklaida ant gražuolės piršto pastebėjo žiedą su deimantu.
alejandra_silva__
 Instagram alejandra_silva__ Instagram
Kai praeitais metais žurnalistai jos paklausė apie vedybas, ji atsakė: „Neseniai išsiskyriau. Kalbant apie oficialias jungtuves, tokių nenorėčiau, tačiau šventė būtų smagu. Žinote, ideali pora – tai du žmonės, kurie vienas kitam sugeba duoti tai, ko labiausiai reikia. Šiuo metu išgyvenu būtent tai".
alejandra_silva__
Instagram alejandra_silva__ Instagram
 
ŠALTINIS:delfi.lt
 
 
 
 
  

Žymos: Vedybos, aktorius, Richard Gere

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sūnus prieina prie tėčio, kuris stovi visiškai girtas, abiem rankom atsirėmęs į sieną, ir prašo:
– Tėveli, tėveli, sutaisyk man dviratį.
Tėvas atsisuka ir sako:
– Taip, tuoj aš viską mesiu ir taisysiu tavo dviratį.