Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com, alfa.lt   |   2018-12-02

Žvilgsnis į M. Trump gyvenimo užkulisius

  
Žvilgsnis į M. Trump gyvenimo užkulisius
© flickr. nuotr.

Pirmoji JAV ponia Melania Trump atvirai papasakojo apie gyvenimą Baltuosiuose rūmuose, oficialioje šalies prezidento ir jo šeimos rezidencijoje. Ji prasitarė, kad sūnus Barronas labiau domisi sportu, nei socialiniais tinklais, neturi jokio noro ruošti troškinių ir mano, kad raudonos rūmų koridoriuje esančios kalėdinės eglutės atrodo puikiai.

M. Trump sakė kalbą Lynchburg universiteto surengtame forume, skirtame skleisti informaciją apie šalį apėmusią opioidų epidemiją. Pirmoji šalies ponia retai kada pasirodo tokiuose renginiuose, tačiau moteris pasinaudojo proga ir atsakė į keletą susirinkusios žmonių minios klausimų.
Iš pradžių Melania pasakojo apie savo sūnų Barroną ir opioidų bei kitų narkotikų pavojus: „Mokau jį, kas yra gera, o kas – bloga. Visuomet jam kartosiu, kad narkotikai yra labai pavojingi, jie gali apsukti protą ir sudarkyti kūną. Taip pat jam nuolatos kartosiu, kaip svarbu yra mylėti save.“
 
Paklausta apie kritiką, kurios sulaukė dėl Baltųjų rūmų kalėdinių dekoracijų, Melania pateikė, rodos, iš anksto sugalvotą atsakymą.
 
„Gyvename XXI amžiuje ir kiekvienas mūsų turi vis kitokį skonį. Mano nuomone, jos atrodo tobulai... Dar gražiau eglutės atrodo realybėje“, – sakė ji.
 
Pirmoji JAV ponia taip pat papasakojo ir apie jų šeimos tradicijas. Nors tiek ji, tiek šalies prezidentas yra labai užimti, kiekvieną vakarą jie stengiasi susėsti prie bendro vakarienės stalo ir pasikalbėti apie svarbiausius dienos įvykius.
 
Vienas salėje sėdėjęs asmuo paklausė, ar M. Trump kada nors pati užsuka į virtuvę ir paruošia troškinį. Šiek tiek patylėjusi ji atsakė: „Ne, nors mums leidžiama tai daryti. Galbūt ateityje, kai būsiu mažiau užimta.“
 
Šiuo metu Melania nemažai dėmesio skiria „Be Best“ iniciatyvai, kuri skatina sveiką gyvenseną, pagarbą tarp žmonių ir malonų elgesį socialiniuose tinkluose. Ji atskleidė, kad sūnus Barronas internetu naudojasi retai, mat šiuo metu visą savo dėmesį jis skiria sportui.
ŠALTINIS:alfa.lt
 
  

Žymos: JAV, Melania Trump

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Skambina anyta marčiai:
- Na, kaip ten mano sūnelis?
- Kaip, kaip?! Geria ištisai, namo negrįžta ir mane nuolat muša!
- Vadinasi, viskas gerai. Svarbu, kad neserga!