Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Pagal užsienio spaudą parengė Margarita Narvydaitė   |   2010-06-11

750 milijonų vertės spyris į klyną

  
750 milijonų vertės spyris į klyną

Tigeriui Woodsui teks, tiesiogine šio žodžio prasme, brangiai sumokėti už „pasilakstymus“ su kitomis moterimis.

-equiv="Content-Type" content="text/html; charset=utf-8">

Modelis iš Švedijos Elin Nordegren, pragyvenusi beveik šešerius metus santuokoje su vienu geriausių pasaulyje golfo žaidėjų ir jam pagimdžiusi du vaikus, nepasikuklino – už patirtas nuoskaudas pareikalavo 750 milijonų JAV dolerių, rašo RadarOnline.

 

Paskutinis lašas – romanas su kaimyne

Bulvarinė spauda net įvardija „tikslų“ T. Woodso nuodėmių skaičių –milijardierius kaltinamas santuokos metu 120 kartų išdavęs savo žmoną. Teigiama, kad paskutiniu lašu Elin Nordegren kantrybės taurėje tapo trumpas meilės romanas su kaimynės dukra.

 

Elin paskambino savo sutuoktiniui tuo metu, kai šis pietavo draugų kompanijoje, ir, pasak gandonešių, „rėkė taip garsiai, kad visi, sėdintys prie stalo, galėjo girdėti“. Anoniminis šaltinis esą citavo išduotos žmonos priekaištus: „Tai baisiausias elgesys, koks tik įmanomas! Negaliu patikėti, kad tu miegojai su ta mergaite. Viskas – aš skiriuosi su tavim!“

 

Pasak leidinio „The Enquirer“, paskutinis T. Woodso romanas prasidėjo praėjusią gegužę tiesiog kaimynų kieme. Woodso žmona tuo metu namuose prižiūrėjo judviejų naujagimį. Pats Woodsas griežtai neigia santykius su panele Coudriet, kuriai dabar 22-eji.

 

Woodsas neigė ir kitus romanus ar vienos nakties nuotykius net ir tuomet, kai paviešinti faktai buvo akivaizdūs. Sportininkas tuo labai papiktino net ištikimiausius savo gerbėjus. Jie teigė, kad būtų linkę atleisti žvaigždei jo paklydimus, jei tik šis būtų turėjęs pakankamai vyriškumo tiesiai prisipažinti.

 

Jo meilužių plejadoje puikuojasi keletas pornožvaigždžių, modelių ir kitokio plauko gražuolių.

 

Blondinė su „kiaušiniais“

Į viešumą lapkritį iškilęs neištikimybės skandalas gerokai pakenkė T. Woodso karjerai. Tačiau dabar, kaip praneša JAV žiniasklaida, jis susikoncentravo į sportą ir, nors advokatai tebesidera, yra linkęs sumokėti žmonos reikalaujamą sumą. Tvirtinama, kad taip jis tikisi nusipirkti žmonos tylėjimą – Elin nuo skandalo pradžios atakuoja bulvariniai leidiniai ir leidėjai, įkalbinėjantys papasakoti pasauliui apie nenusisekusį gyvenimą su žvaigžde.

 

Tuo tarpu nosį į svetimus reikalus kišti įpratusi visuomenė viešai diskutuoja, ar tokia neįtikėtina suma „per didelė“, ar „tinkama“ blondinės iš Švedijos žaizdoms užgydyti. Pati Elin veikia ryžtingai – prasidėjus skandalui nusipirko namą gimtojoje šalyje ir išsikraustė. Moteris neneigia esanti pakankamai įskaudinta, vis dėlto pagrindiniu motyvu dėl tokios milžiniškos sumos skyrybų atveju įvardija tai, kad taip užtikrins ateitį dviem savo vaikams.

 

Įdomu

Vyrai „įkliūva“ per savo žioplumą

Skyrybų klausimais konsultuojantys Didžiosios Britanijos advokatai tvirtina, kad dažniausiai dėl neištikimybės įkliūva tie vyrai, kurių marškinių apykaklė būna ištepta lūpų dažais.

 

Neištikimi vyrai stokoja vaizduotės ir slaptažodžiams. Daugelis neištikimų vyrų stokoja vaizduotės sugalvoti mįslingus, žmonai neįkandamus savo mobiliųjų telefonų ir elektroninio pašto slaptažodžius. Todėl antrosioms pusėms yra puiki galimybė lengvai peržiūrėti jų telefonų išklotines ir elektroninį paštą, – įsitikinusi advokatų kontoros „Lloyd Platt and Co“ advokatė Vanesa Loid Plat.

 

Advokatų kontoros darbuotojai atliko 100 porų apklausą, ir paaiškėjo, kad 25 proc. vyrų naudojo slaptažodžius... „Dievas“ arba „seksas“, o 15 proc. pasirinko slaptažodį „1966“ – tai metai, kai Didžioji Britanija laimėjo Pasaulio futbolo čempionatą. Negana to: vaizduotės skurdumas 22 proc. vyrų privertė kaip slaptažodį naudoti motinos vardą, o dar 2 proc. tiesiog parašė žodį „slaptažodis“.

 


 

  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Labas rytas, brangusis!
–Susimildama, mieloji, tik jau nesistenk man primesti savo nuomonės!