A. Palšytė nepateko į dešimtuką

© youtube.com stopkadras
Sportininkė liko nusivylusi savo pasirodymu

Viena iš pagrindinių pretendenčių į Olimpinius moterų šuolio į aukštį nedalius laikyta Airinė Palšytė liko už dešimtuko ribos.

Šeštadienio vakarą vietos laiku vykusiame finale sportininkė be vargo pirmu bandymu įveikė 188 cm aukštį. Į 193 cm aukštį iškelta kartelė sportininkei nepkaluso tris kartus, todėl iš tolimesnės kovos A. Palšytė buvo priversta pasitraukti.
Atrankos varžybose sportininkė be vargo įveikė 194cm aukštį, o šį sezoną yra peršokusi į 197 cm. aukštį iškeltą kartelę.

Galutinėje įskaitoje A. Palšytė užėmė 13 –ą vietą. Aukso medali pelnė ir Olimpine čempione tapo 37 metų ispanė Ruth Beitia. Antra liko bulgarė M. Demireva, o bronzą lamėjo kroatė B. Vlašič.

Žymos: Sportas, olimpinės žaidynės, sportininkė