Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2014-05-09

Agresorė rizikuoja likti be „Formulės-1“ lenktynių

  
Agresorė rizikuoja likti be „Formulės-1“ lenktynių Rusai kol kas gali mėgautis tik parodomaisiais bolidų važiavimais šalia Kremliaus.

Pirmosios „Formulės-1“ lenktynės Rusijoje, Sočyje, šiemet gali ir neįvykti, skelbia užsienio žiniasklaida. Priežastis labai paprasta – dėl minėtosios šalies karinių veiksmų Ukrainoje Rusijai yra taikomos griežtos sankcijos.

 Vienas iš „Mercedes“ komandos savininkų Niki Lauda sakė, kad komandos neturėtų boikotuoti F-1 lenktynių Rusijoje. Tačiau praėjusį mėnesį pasirodė pranešimų, kad „Sauber“ piloto bandytojo Sergejaus Sirotkino ateitis „Formulėje-1“ pakibo ant plauko. Apie tai imta kalbėti po to, kai JAV ir Europai pradėjus taikyti sankcijas Rusijai sudėtingoje situacijoje atsidūrė pagrindinis ruso rėmėjas „SMP Bank“.
S. Sirotkino vadybininkas Borisas Rotenbergas, kaip teigiama užsienio žiniasklaidoje, yra pažįstamas su Rusijos Prezidentu Vladimiru Putinu. Rusas taip pat rūpinasi kitų atletų karjeromis, kurių sąskaitos dėl taikomų sankcijų šaliai yra laikinai įšaldytos. Didžiosios Britanijos valdžios atstovas Richardas Ottaway'us mano, kad dėl Rusijos veiksmų Ukrainoje šiemet F-1 lenktynės Sočyje gali neįvykti. „Jei bus pritaikytos dar griežtesnės sankcijos, surengti F-1 lenktynes Rusijoje bus beveik neįmanoma, kadangi bus stipriai apribotas pinigų srautas“, – sakė politikas.
 
„Times“ korespondentas Kevinas Easonas teigia, kad po neramumų Bahreine F-1 komandos su nerimu žiūri į įvykius Ukrainoje ir Rusijoje. Britas taip pat priduria, kad didieji rėmėjai gali išreikšti norą kuo labiau atsiriboti nuo Rusijos veiksmų ir taip pastatyti F-1 ekipas į itin nepatogią situaciją.
 
 
  

Žymos: Rusija, Formulė

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Tam, kad naujo Radži albumo žmonės neišmestų vos jį perklausę, rinkodaros specialistai ant jo užlipdė autobusų grafikus ir 2013 metų kalendorių. O tam, kad padidinti pardavimus, jį įrašė į CD-RW diskus.
*****