Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

tiesa.com   |   2016-08-03

Amerikiečiai lietuviams žada tik du olimpinius medalius

  
Amerikiečiai lietuviams žada tik du olimpinius medalius
© google.com
Amerikiečiai prognozuoja, kad R. Meilutytė iškovos sidabrą
Ant apdovanojimų pakylos JAV specialistai nemato ir Lietuvos krepšininkų.

Rio de Žaneiro olimpinėms žaidynėms artėjant, prognozes apie sportininkų startus pateikė JAV sporto giganto „Sports Illustrated“ portalas. Jos nieko gero nežada Lietuvai, bet itin palankiai vertina amerikiečių sportininkų galimybes.

Apžvalgininkų manymu, iš visų Lietuvos sportininkų Rio de Žaneire olimpiniais medaliais pasipuoš tik plaukikė Rūta Meilutytė ir penkiakovininkė Laura Asadauskaitė. Tačiau nė vienai iš didžiausių lietuvių vilčių auksas nėra prognozuojamas. „Sports Illustrated“ nuomone, tiek Rūta, tiek Laura lips ant podiumo, tačiau ant kaklo joms bus užkabinti sidabro medaliai. Žurnalistai prognozuoja, kad 100 m krūtine distancijoje auksą iš R. Meilutytės nugvelbs geriausią rezultatą šį sezoną pasiekusi 19-metė jų tautietė Lilly King, o L. Asadauskaitę olimpinėse penkiakovės varžybose pralenks 30-metė vokietė Lena Schoneborn.
Ant apdovanojimų pakylos JAV specialistai nemato ir Lietuvos krepšininkų. Manoma, kad auksas žaidynėse atiteks JAV rinktinei, sidabras – Ispanijai, o bronzą iškovos Serbijos krepšininkai. Vis dėlto, trečiosios vietos nominacija daugelį krepšinio gerbėjų priverčia kreivai nusišypsoti.
 
Apskritai, „Sports Illustrated“ manymu, JAV sportininkai Rio de Žaneiro žaidynėse visiškai dominuos ir iš viso iškovos 118 medalių (45 aukso, 34 sidabro, 39 bronzos). Antroji vieta prognozuojama Kinijai – 85 medaliai (45 aukso, 25 sidabro ir 15 bronzos), o trečioji – Rusijai, nors dar nėra aišku, kiek sportininkų iš tikrųjų šiai šaliai atstovaus.
 
Prognozuojama, kad rusai iškovos 59 medalius – 14 aukso, 16 sidabro ir 29 bronzos. Portalo nuomone, estai olimpinėse žaidynėse liks be medalių, o latviai parsiveš dvi bronzas – jas iškovos imtynininkė Rebeka Koha ir septynkovininkė Laura Ikauniecė-Admidina.
 
Primename, kad dar kontroversiškesnę, bet Lietuvai palankesnę prognozę savaitgalį paskelbė JAV naujienų agentūra „Associated Press“ (AP). Jos nuomone, Lietuvos sportininkai Rio de Žaneire iškovos keturis medalius, tarp kurių bus ir vienas auksas – jis atiteks L. Asadauskaitei.
 
  

Žymos: Sportas, Krepšinio Rinktinė, Plaukimas, olimpinės žaidynės

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Chemijos mokytoja Jonukui:
– Nagi prisipažink, kas už tave išsprendė uždavinius: tėtė ar mama?
– Garbės žodis, nežinau. Aš vakar anksti atsiguliau...