Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2016-06-28

Anglai iš Europos išspirti dukart per savaitę

  
Anglai iš Europos išspirti dukart per savaitę
© youtube.com stopkadras.
Turnyro favoritai anglai buvo užtikrinti pergale, bet aikštę paliko nuleistomis galvomis.

2016 metų birželio pabaiga Anglijos istorijoje užims išskirtinę vietą: per kelias dienas šalis dukart buvo išspirta iš Europos. Pirmą kartą – savo noru, antruoju atveju lemiamą rolę suvaidino islandai.

Birželio 23-iąją refererendume nubalsavusi už pasitraukimą iš ES Didžioji Britanija parodė, kad
BIrželio 27-osios vakare tauta laukė dar vieno, ne mažiau susidomėjimo keliančio įvykio, tačiau šįkart viskas priklausė ne nuo jos, o nuo nacionalinės Anglijos futbolo rinktinės. Šalies, kurioje sumanytas futbolas, kurioje šis žaidimas turi giliausias tradicijas, komanda Europos futbolo čempionato aštuntfinalyje žaidė su turnyro debiutante Islandija.
 
Anglai buvo ryškūs šios dvikovos favoritai. Buvo tokie užtikrinti pergale, kaip sėkme referendume buvo užtikrinti pasilikimo ES šalininkai.
 
Tačiau ir vėl viskas apsivertė aukštyn kojomis: islandai nugalėjo anglus rezultatu 2:1 ir išsiuntė juos namo, nepalikdami anglams galimybės patekti tarp Europos futbolo elito aštuntuko. Nusivylusiųjų šįkart bus dar daugiau, nes anglai tiesiog pamišę dėl futbolo.
 
Po šios nesėkmės iš karto atsistatydino Anglijos rinktinės treneris Royus Hogsonas. Anglai šiemet laikyti vieni iš pagrindinių pretendentų laimėti Europos čempionatą. Tuo tarpu Islandijos rinktinė, kurios visi žaidėjų rinkos kaina siekia tiek, kiek dviejų Anglijos futbolininkų vertė, pateikė kol kas didžiausią Europos čempionato staigmeną.
  

Žymos: europos futbolo čempionatas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Sėdi lauke du vyrai ir vienas sako:
− Ar žinai kodėl blondinės sėdi prie lango kai žaibuoja?
− Nežinau. O kodėl?
− O todėl, kad jos mano, kad fotosesija atvažiavo..