Tiesa.com   |   2015-03-12

Anglijos taurėje – puiki „Arsenal“ pergalė

Anglijos taurėje – puiki „Arsenal“ pergalė A. Di Maria už išpuolį prieš teisėją buvo išvytas iš aikštės.

Anglijos futbolo asociacijos (FA) taurės turnyre ketvirtfinalyje susitiko du šalies futbolo grandai. „Manchester United“ namuose 1:2 turėjo pripažinti Londono „Arsenal“ pranašumą. „Kanonieriai“ pirmavo 25-ąją minutę po Nacho Monrealio įvarčio, bet netrukus, 29-ąją minutę, Wayne'as Rooney santykį išlygino.

Pergalingą įvartį „Arsenal“ klubui 61-ąją minutę pasiekė Danny Welbeckas. Londono komanda iškopė į turnyro pusfinalį.
Viltis išsigelbėti Mančesterio ekipai sudaužė Angelis di Maria, 77 minutę gavęs geltoną kortelę už vaidybą ir užsipuolęs teisėją. Argentinietis trenkė arbitrui į nugarą ir buvo išvarytas iš aikštės.

Dvejos ketvirtfinalio etapo rungtynės tarp „Liverpool“ ir žemesnėje „Championship“ lygoje žaidžiančios „Blackburn Rovers“ bei „Bradford“ (League One) ir „Reading“ („Championship“) ekipų baigėsi nulinėmis lygiosiomis ir bus peržaistos, o pirma į pusfinalį iškopė Birmingemo „Aston Villa“ komanda, 2:0 nugalėjusi „West Bromwich Albion“ futbolininkus.

Žymos: Futbolas