Tiesa.com   |   2018-06-10

Ant grunto – neįveikiamas

© pexels nuotr.
R. Nadalis patvirtino čempionato favorito vardą.
Per pastaruosius dvejus metus ant grunto dangos R. Nadalis patyrė vos vieną pralaimėjimą

Pajėgiausias pasaulio tenisininkas Rafaelis Nadalis eilinį kartą triumfavo ant grunto dangos rengiamame atvirajame Prancūzijos čempionate ir savo trofėjų kolekciją papildė dar vienu „ Didžiojo kirčio“ turnyrų nugalėtojų taure.

Pirmoji pasaulio raketė Rolando Garroso vardo turnyro finale sekmadienį 6:4, 6:3, 6:2 nugalėjo austrą Dominic’ą Thiem’ą (8-oji pasaulio raketė) ir Prancūzijoje triumfavo jau 11-ąjį kartą. To iki šiol nepavyko padaryti nė vienam tenisininkui.
Per pastaruosius dvejus metus ant grunto dangos 32 metų R. Nadalis iškovojo 24 pergales ir patyrė vos vieną pralaimėjimą.

Čempionato moterų turnyre triumfavo rumunė Simona Halep. 26-erių atletė finale 3:6, 6:4, 6:1 įveikė metais jaunesnę amerikietę Sloane Stephens (10-oji pasaulio raketė) ir išsaugojo pirmąją vietą moterų reitinge.

Čempionato dalyviai iįsidalijo per 39 mln. eurų.

Žymos: Tenisas, french open, rafael nadal