Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa   |   2013-02-07

„Barcelona“ saugas Xavi nežais dvi savaites

  
„Barcelona“ saugas Xavi nežais dvi savaites Tikimasi, jog Xavi į aikštę išbėgs vasario 20 dieną, kai „Barcelona“ susitiks su „AC Milan“.

FC „Barcelona“ saugas Xavi Hernandezas po sveikatos patikros daugiau nei dvi savaites turės praleisti ant atsarginio žaidėjo suolo. Futbolininkas pas medikus apsilankė po „Primera“ pirmenybių 22-ojo turo rungtynių su „Valencia“ ekipa, pranešė fcbarcelona.lt.

Saugui X. Hernandezui gydytojai nustatė kairės kojos pakinklinės sausgyslės įtrūkimą. Šiai traumai išgydyti prireiks maždaug 15 dienų.
Dėl patirtos traumos Xavi negalės vykti į Ispanijos nacionalinės rinktinės stovyklą, taip pat nežais ir draugiškose rungtynėse su Urugvajumi. Tačiau labiausiai liūdina tai, kad „Barcelona“ žvaigždė negalės savo komandai padėti artimiausiose dvejose „Primera“ lygos rungtynėse, kur „Barcelona“ susitiks su „Getafe“ ir „Granada“.
 
Jei futbolininko reabilitacijos procese nekils jokių komplikacijų, Xavi bus pasiruošęs išbėgti į aikštę pirmose UEFA Čempionų lygos aštuntfinalio rungtynėse su „AC Milan“, kurios vyks vasario 20 dieną.
 
 
  

Žymos: Futbolas, Sportas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Pas gydytoją:
– Na, ką, galiu jus pasveikinti, jumyse užsimezgusi nauja gyvybė.
– Gydytojau, betgi aš vyras!
– Žinokit, askaridėms vienas ir tas pats.