Tiesa.com   |   Halftime.lt   |   2012-11-12

„Barcelona“ triuškina varžovus

Sekmadienį Ispanijos „Primera“ čempionate buvo žaidžiamos trejos 11-o turo rungtynės. Maljorkoje susitiko vietos „Mallorca“ ir „Barcelona“. Pergalę rezultatu 4:2 iškovojo Tito Vilanovos auklėtiniai iš Katalonijos, pranešė portalas halftime.lt.

„Barcelona“ pirmajame kėlinyje turėjo ryškią iniciatyvą. Jau 28-ąją minutę katalonai po Xavi įvarčio pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį. Kėlinio pabaigoje rezultatą padvigubino Lionelis Messi.
Pirmo kėlinio pabaigoje „Mallorca“ futbolininkus į nokdauną pasiuntė Cristianas Tello, tačiau „Mallorca“ kiek netikėtai per tris minutes sugebėjo pelnyti du įvarčius ir taip šiose rungtynėse atgaivinti intrigą.

Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo tas pats L. Messi, kai po Alexio Sanchezo tikslaus perdavimo nuginklavo varžovų vartininką.

Dabar L. Messi per 2012-uosius metus jau yra pasižymėjęs 76 kartus. Jis pralenkė legendinį brazilą Pele (75). Geriausias rezultatas priklauso Gerdui Mulleriui – 1972 metais vokietis pelnė 85 įvarčius.