Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   Halftime.lt   |   2012-11-12

„Barcelona“ triuškina varžovus

  
„Barcelona“ triuškina varžovus

Sekmadienį Ispanijos „Primera“ čempionate buvo žaidžiamos trejos 11-o turo rungtynės. Maljorkoje susitiko vietos „Mallorca“ ir „Barcelona“. Pergalę rezultatu 4:2 iškovojo Tito Vilanovos auklėtiniai iš Katalonijos, pranešė portalas halftime.lt.

„Barcelona“ pirmajame kėlinyje turėjo ryškią iniciatyvą. Jau 28-ąją minutę katalonai po Xavi įvarčio pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį. Kėlinio pabaigoje rezultatą padvigubino Lionelis Messi.
Pirmo kėlinio pabaigoje „Mallorca“ futbolininkus į nokdauną pasiuntė Cristianas Tello, tačiau „Mallorca“ kiek netikėtai per tris minutes sugebėjo pelnyti du įvarčius ir taip šiose rungtynėse atgaivinti intrigą.
 
Galutinį tašką šiose rungtynėse padėjo tas pats L. Messi, kai po Alexio Sanchezo tikslaus perdavimo nuginklavo varžovų vartininką.
 
Dabar L. Messi per 2012-uosius metus jau yra pasižymėjęs 76 kartus. Jis pralenkė legendinį brazilą Pele (75). Geriausias rezultatas priklauso Gerdui Mulleriui – 1972 metais vokietis pelnė 85 įvarčius.
 
Rezultatai:
„Mallorca“ 2 – 4 „Barcelona“
„Valladolid“ 1 – 1 „Valencia“
Bilbao „Athletic“ 2 – 1 „Sevilla“
Madrido „Atletico“ 2 – 0 Madrido „Getafe“
„Levante“ 1 – 2 „Real“
 
 
  

Žymos: Futbolas, Sportas,, Barselona

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Vyras išėjo į darbą, o žmona tuo metu pasikvietė tris meilužius ir linksminasi. Staiga – skambutis į duris. Žmona sukiša meilužius į maišus ir palieka koridoriuje. Įgriūna vyras. „Kas čia?“ – klausia rodydamas į maišus. „Tavo motina iš kaimo dovanų atsiuntė“, – atsako žmona. Prieina vyras prie pirmo maišo. Bum koja į jį. „Kriu kriu“, – pasigirsta iš maišo. „Kiaulė? Gerai!“ Bum į kitą. „Kukariekū!“ „Taip, gaidys.“ Bum į trečią. Tyla. Bum bum bum. Tyla. Vyras susinervina: bum bum bum bum bum. Pagaliau iš maišo pasigirsta: „Bulvės čia, bulvės...“