Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-09-04

Boksininkas taškosi pinigais (vaizdo įrašas)

  
Boksininkas taškosi pinigais (vaizdo įrašas)
© Flickr nuotr.
F. Mayweatheris didžiules sumas pinigų mėto į orą.
Liudininkų teigimu, F. Mayweatheris krepšyje atsinešė 50 tūkst. JAV dolerių

Vienas iš geriausių visų laikų boksininkų Floydas Mayweatheris dar kartą pademonstravo, jog per karjerą uždirbtų pinigų neskaičiuoja – šokėjoms striptizo klube atseikėjo tiek, kiek eilinis žmogus uždirba per kelis metus.

Lengvojo vidutinio svorio kategorijos boksininkams priskiriamas amerikietis per savo karjerą laimėjo visas 50 dvikovų, iš kurių 27 – nokautais.
41 metų F. Mayweatheris karjerą baigė 2015 metais, tačiau pernai į ringą grįžo po to, kai jam iššūkį metė kovos sporto žvaigždė airis Conoras McGregoras (30 m.) ir šioje dvikovoje taip pat iškovojo pergalę.
 
Po šios kovos sportininkai pasidalijo net milijardą JAV dolerių, tačiau F. Mayweatheris ir iki tol jau buvo susikrovęs milžiniškus turtus – skaičiuojama, kad per karjerą boskininkas savo sąskaitą papildė apie milijardu dolerių.
 
Atrodo, kad atletas sunkiu prakaitu uždirbtų pinigų neskaičiuoja – viename Niudžersio striptizo klube užfiksuota, kaip jis šokėjoms išmeta krūvą banknotų. Liudininkų teigimu, F. Mayweatheris krepšyje atsinešė 50 tūkst. JAV dolerių ir visus juos išmėtė ant šokėjų scenos.
 
Taip jis pasielgė ne pirmą kartą.
  

Žymos: Pinigai, Boksas, floyd mayweather, striptizas, boksininkas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Grįžo vyrukas iš Afrikos. Susitinka draugą, o tas ir klausia:
– Na, kaip džiunglės?
– Oi, buvo toks nuotykis! Einu per džiungles, tik žiūriu, gorila iššoka iš krūmų. Ėmiau bėgti, o ta vejasi. Įlipau į pirmą pasitaikiusią palmę, gorila bandė irgi lipti, bet nuslydo.
Draugelis klausia:
– O tu neišsigandai? Aš tai iš baimės būčiau į kelnes pridėjęs!
– O kaip tu manai, kodėl ji nuslydo?