Bostono maratone triumfavę Kenijos bėgikai laimėjo po 150 tūkstančių

© Organizatorių nuotr.
Bostono bėgimo varžybos vyko jau 121 kartą.
Kenijos bėgikei laimėti nesutrukdė ir stabtelėjimas trasoje.

Kenijos bėgikai Gofrei Kirui ir Edna Kiplagat tapo šiųmečio Bostono maratono čempionais. Pirmadienį jie laimėjo vyrų ir moterų bėgimo varžybas.

G. Kirui finišavo per 2 val. 9 min. 37 sek. Jis vyrų lenktynėse atlaikė amerikiečio Galeno Ruppo finalinį spurtą ir laimėjo 150 tūkst. dolerių premiją.
38 metų dviejų vaikų motina E. Kiplagat, kuri Kenijoje dirba policininke, laimėjo lengviau – paskutinis kelis kilometrus ji bėgo viena. Dusyk pasaulio čempionės laikas – 2 val. 21 min. 52 sek. Kenijos bėgikei nesutrukdė ir stabtelėjimas trasoje, kai ji susivokė pačiupusi varžovės vandens butelį, tad grįžo į gėrimams skirtą stotelę jį grąžinti.

Žymos: bostono maratonas, kenijos bėgikai