Britas atsidūrė tarp „Formulė-1“ legendų

© Jen_ross83 nuotr.
L. Hamiltonas užsitikrino čempiono titulą.
L. Hamiltonui tai yra jau 5-asis „Formulė-1“ čempiono titulas karjeroje

Iki automobilių sporto „Formulė-1“ lenktynių sezono pabaigos likus dviems etapams jau tapo aišku, kad šiemet čempiono titulą iškovojo britas Lewisas Hamiltonas.

Savaitgalį Meksikoje įvykusiame 19 etape „Mercedes“ pilotas finišavo tik ketvirtas, tačiau to užteko, kad šiemet jis taptų nepavejamas bendrojoje lenktynių įskaitoje. Savo sąskaitoje L. Hamiltonas turi 358 taškus ir artimiausią varžovą – vokietį Sebastianą Vettelį iš „Ferrari“ lenkia 64 taškais.
L. Hamiltonui tai yra jau 5-asis „Formulė-1“ čempiono titulas karjeroje. 33 metų sportininkas pirmą kartą prestižinėse lenktynėse triumfavo prieš dešimtmetį, 2008-aisiais, kai gynė „McLaren“ komandos garbę.

Lenktynių istorijoje tik trims sportininkams pavyko 5 kartus tapti čempionais: vokietis Michaelis Schumacheris „Formulę-1“ laimėjo 7, o argentinietis Juanas Manuelis Fangio – irgi 5 kartus.

Iki šių metų lenktynių sezono pabaigos lieka 2 etapai: lapkričio 11-ąją sportininkai lenktyniaus Brazilijoje, o sezono uždanga nusileis lapkričio 25-ąją Jungtinių Arabų Emyratų sostinėje Abu Dhabyje.

Žymos: formulė 1, Lewis Hamilton, automobilių sportas