Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Deimantė Dokšaitė   |   2010-09-11

Buriama fanų armija

  
Buriama fanų armija
© R.Vyšniausko nuotr.

Amerikos lietuvių jaunimo pradėta ir Pasaulio lietuvių jaunimo sąjungos (PLJS) paremta iniciatyva nesvarbu kur bebūtum pasaulyje sirgti už Lietuvą rungtynėse su JAV (We may live all over the world, but we cheer LT) įgauna pagreitį.

Iniciatyva siekiama viso pasaulio lietuvius paskatinti aistringai stebėti rungtynes, dalintis informacija, kur įvairiuose pasaulio kampeliuose lietuviai buriasi jų žiūrėti, kviesti jas stebėti vieniems pas kitus, dalintis nuorodomis, kur varžybas galima stebėti internetu, o taip pat garsinti Lietuvos vardą.

Tam tikslui socialiniame tinkle Facebook sukurtas viešas „renginys“, kur visi norintys gali prisijungti ir dalintis savo mintimis, kelti vaizdo klipukus, nuotraukas, jau minėtą informaciją apie varžybų žiūrėjimo vietas ir galimybes.

Be to, sumanymo autoriai skatina visus stebėsiančius varžybas prieš jas, per jas ir po jų kuo aktyviau apie tai skelbti per Twitter.

„Jei naudojatės Twitter - prieš, per ir po varžybų, pridėkite #LTU į savo žinutes. Garsiname Lietuvos vardą pasaulyje visi kartu! Taip pat siųskite @PasaulioLJS Twitter nuotraukas, daromas per varžybas, kaip kartu su draugais ar net vieni sergate už lietuvius. Skelbsime jas.“ – prašo iniciatoriai.

Norima, kad Lietuvos vardas ir vėl atsidurtų Twitter dažniausiai minimų temų dešimtuke, kaip buvo po varžybų su Argentina.

Tiesa.com savo skaitytojus irgi skatina prisidėti prie šios iniciatyvos, juk teigiamos mūsų visų siunčiamos mintys gali praversti Lietuvos komandai Turkijoje grumiantis su JAV rinktine.

Pergalių!
 
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Studente, ar žinote, kas yra egzaminas?
– Na... Tai dviejų protingų žmonių pokalbis.
– O kas, jei vienas iš jų idiotas?
– Tada kitas gali likti be stipendijos...