Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2015-10-14

C. Ronaldo gavo dar vieną apdovanojimą

  
C. Ronaldo gavo dar vieną apdovanojimą C. Ronaldo rezultatyvumas praėjusiame sezone nepadėjo „Real“ iškovoti titulų.

30-metis Madrido „Real“ klubo lyderis portugalas Cristiano Ronaldo Madride ketvirtą kartą atsiėmė Europos „Auksinį batelį“, įteikiamą rezultatyviausiam visų nacionalinių čempionatų žaidėjui.

C. Ronaldo praėjusį sezoną „La Liga“ pirmenybėse pasižymėjo net 48 kartus ir 5 įvarčiais pralenkė FC „Barcelona“ žvaigždę argentinietį Lionelį Messį (43). Tiesa, „Real“ liko be titulų, visus juos susišlavė „Barca“.
Portugalui prizą įteikė „Real“ prezidentas Florentino Perezas. Tai – jau ketvirtas „Auksinis batelis“, atitekęs C. Ronaldo. Prieš tai jis triumfavo 2008, 2011 ir 2014 metais.
 
L. Messio sąskaitoje – trys tokie garbingi apdovanojimai (2010, 2012 ir 2013 m.). „Aš noriu laimėti šį prizą penktą ir šeštą kartą, jei tai įmanoma. Žinau, kad bus sunku. Su komanda šiemet sieksime laimėti Ispanijos lygą, Čempionų lygą ir Karaliaus taurę. Tikiuosi, kad čia vėl pasimatysime kitais metais“, – sakė C. Ronaldo.
 
 
  

Žymos: Futbolas, C. Ronaldo

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Naujausia dieta: „Visą savaitę reikia valgyti tik raugintus kopūstus, pupeles ir gerti rūgpienį. Ir kaip kris svoris, girdės jūsų kaimynai!“