Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

2011-07-11

Canary Wharf Baltic Staff sugrįžta į BLKL

  
Canary Wharf Baltic Staff sugrįžta į BLKL Komanda kovos keliuose frontuose.

Po kelių metų pertraukos į Britanijos lietuvių krepšinio lygą sugrįžta \"Canary Wharf Baltic Staff\" ekipa. Tiesa, tai nebus nauja komanda. Domo Solo treniruojamai „Klevo“ komandai pakeitus rėmėjus keičiasi ir pavadinimas į \"Canary Wharf Baltic Staff\".

Ši ekipa žais tiek BLKL, tiek 3 Anglijos lygos divizione. Priminsime, kad praėjusį sezoną ta pati komanda BLKL žaidė “Klevo” pavadinimu, o Anglijos lygoje "Canary Wharf Baltic Staff".
BLKL organizatoriai rašo, kad komanda šiam sezonui kelia sau aukštus tikslus. Į peržiūrą jau pasikvietė keturis žaidėjus, du iš jų žaidžiantys sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje, vienas lengvuoju puolėju, o ketvirtasis – centro puolėjas. Pastarojo ūgis yra daugiau nei 2 metrai. Teigiama, kad vienas iš kandidatų yra žaidęs Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL).
 
Tikimasi, kad komandą papildysiantys žaidėjai bus lygiavertė pamaina startinio penketo nariams. Jeigu ekipoje atsiras tikras vidurio puolėjas, tuomet vienas iš komandos lyderių Tadas Bagdonas galės žaisti sau įprastoje sunkiojo krašto puolėjo pozicijoje. Priekinė linija varžovams gali tapti sunkiai įkandama užduotimi.
 
Šios komandos laukia iš tiesų nelengvas sezonas. Treneris suskaičiavo, kad ekipa žaisdama dviejose lygose per sezoną į aikštelę žengs daugiau nei 60 kartų – tiek varžybų jų laukia. Iš viso bus kovojama net dėl 6 trofėjų, trys iš jų BLKL.
 
Taip pat žinoma, kad „Klevo“ kompanija šiuo metu intensyviai ieško kitos komandos, kurią galėtų remti bei su šiuo pavadinimu žaisti BLKL.
  

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Besilaukianti moteris guodžiasi draugei:
– Šiandien ryte sudaužiau lėkštę. Bijau, kad tai nebūtų blogas ženklas ir nepakenktų būsimam kūdikiui.
– Baik tikėti prietarais! Kai mama manęs laukėsi, sudaužė patefono plokštelę. Kaip matai, man man nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko, nieko neatsitiko...