Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com, mirror.co.uk   |   2019-03-31

Cardiffas reikalauja imtis veiksmų paaiškėjus, kad Emiliano Salą skraidinęs pilotas neturėjo teisės orlaivio pilotuoti naktį

  
Cardiffas reikalauja imtis veiksmų paaiškėjus, kad Emiliano Salą skraidinęs pilotas neturėjo teisės orlaivio pilotuoti naktį
© facebook nuotrauka

Cardiffas teigia, kad žymaus futbolininko Emiliano Salos gyvybė buvo beprasmiškai pastatyta į pavojų, nes nebuvo paisomos skrydžių saugos taisyklės.

Cardiffo miesto futbolo klubas paskelbė reikalavimą nubausti pražūtingo skrydžio nusinešusio futbolininko gyvybę organizatorius.
Griežčiausiame iki šiol išleistame atsiliepime futbolo klubas išreiškė patirtą šoką, kurį atnešė paaiškėjusi informacija, skelbianti, kad Emiliano Salą skraidinęs pilotas Davidas Ibbotsonas neturėjo teisės bei reikalingos kvalifikacijos pilotuoti orlaivį nakties metu.
 
BBC teigimu Davidas Ibbotsonas be kita ko buvo daltonikas - jis buvo aklas spalvoms ir dėl to negalėjo gauti leidimo orlaivio pilotuoti tamsiuoju paros metu.
 
Tai nėra diskriminacija, paprasčiausiai tokią negalią turintis pilotas tamsiuoju paros metu gali tapti pavojumi sau ir kitiems.
 
E. Sala kūnas buvo rastas jūros dugne. Davido Ibbotsono palaikai nebuvo aptikti.
 
Išleistame atsiliepime Cardiffo miesto klubas teigė: „esame priblokšti žinios, kad pilotas Davidas Ibbotsonas galimai neturėjo teisės orlaivio pilotuoti naktį.
 
Klubas yra labai sunerimęs, kad pilotas ir skrydį organizavę asmenys, rodos, nutarė ignoruoti skrydžių saugos taisykles ir be jokio reikalo pastatė Emiliano Salos gyvybę į mirtiną pavojų.
Tikime, kad visi atsakingi už šį įvykį žmonės turėtų būti laikomi atsakingais dėl įvykusios tragedijos.”
 
E. Sala sausio mėnesį pasirašė sutartį su Cardiffo miesto futbolo klubu už £15 milijonų. Pranešama, kad Cardiffo miesto futbolo klubas praneš FIFA, kad nemokės futbolininko perkėlimo mokesčio dėl to, kad šio gyvybė užgeso jam dar nepradėjus žaisti klube.
  

Žymos: Futbolas, Sportas, Emiliano Sala, cardiff

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

– Šiandien benzinas pabrangęs, – sako degalinės operatorė vairuotojui.
– Tada įpilkite man vakarykščio.