Tiesa.com   |   2014-05-15

Čempionai – „miestiečiai“ iš Mančesterio

Čempionai – „miestiečiai“ iš Mančesterio Po „City“ pergalės gerbėjai užtvindė stadiono veją.

Praėjusį sekmadienį baigėsi Anglijo futbolo „Premier“ lygos čempionatas. Nors prieš paskutinį turą nugalėtojas dar nebuvo aiškus, stebuklų neįvyko. Favoritas „Manchester City“ klubas, kuriam paskutiniame mače užteko ir lygiųjų, namuose 2:0 įveikė „West Ham United“ futbolininkus bei po metų pertraukos susigrąžino Anglijos čempiono titulą.

Pirmą susitikimo įvartį 39 min. pelnė Samiras Nasri. Antro kėlinio pradžioje, 49-ąją minutę, pergalę užtvirtino Vincentas Kompany. „Manchester City“ klubas Anglijos čempionu tapo ketvirtą kartą komandos istorijoje.
Po pergalės aikštę užtvindė iš tribūnų pasipylę aistruoliai. Čempionams teko sprukti į rūbinę, o įsismarkavę gerbėjai buvo pradėti raginti sugrįžti į savo vietas, kad būtų galima surengti trofėjaus įteikimo ceremoniją.

Vilčių iškovoti titulą turėjęs „Liverpool“ klubas turėjo pats laimėti ir laukti „Manchester City“ pralaimėjimo. Priešininkų dovanos Liverpulio komanda nesulaukė, bet savo mačą laimėjo – rezultatu 2:1 palaužtas „Newcastle United“ klubas. Niukastlo komanda rungtynes baigė be dviejų pašalintų iš aikštės žaidėjų.
Pergales iškovojo ir kitos vietas pirmajame ketverte užėmusios komandos. Londono „Chelsea“ svečiuose 2:1 palaužė „Cardiff City“ futbolininkus, o Londono „Arsenal“ išvykoje 2:0 nugalėjo „Norwich City“ komandą.

Žymos: Futbolas, Manchesteris,