Tiesa.com   |   2018-06-27

Čempionai važiuoja namo

© pixabay nuotr.

Pasaulio futbolo čempionato nugalėtojų titulą ginanti Vokietijos rinktinė patyrė dar vieną pralaimėjimą ir neįveikusi grupės barjero baigė pasirodymą turnyre.

Trečiadienį lemiamose F grupės trečiojo turo rungtynėse trečiadienį Vokietijos rinktinė sensacingai 0:2 (0:0) pralaimėjo pogrupio autsaiderei Pietų Korėjos komandai ir liko už atkrentamųjų varžybų borto.
Fiasko patyrę vokiečiai buvo laikomi vienais iš realiausių pretendentų laimėti šių metų čempionatą.

2014 metų pasaulio čempionė šį turnyrą pradėjo pralaimėjimu 0:2 Meksikai, o Švediją po įtemptų varžybų įveikė 2:1. Trečiajame susitikime jai buvo būtina pergalė, tačiau vokiečiai nesugebėjo įveikti kur kas žemesnę vietą pasaulio reitinge užimančių korijiečių.

Kitose grupės varžybose švedai 3:0 sutriuškino meksikiečius. Šios dvi komandos ir žengė į kitą etapą.

Žymos: Vokietija, pasaulio futbolo čempionatas