Tiesa.com   |   2017-09-28

Čempionų lygoje aiškėja lyderiai

© Facebook/Real Madrid nuotr.
Įspūdingą žygį turnyre tęsia čempionų titulą ginanti Madrido „Real“.
Pajėgiausiame Europos klubinio futbolo turnyre po 2-ojo turo skelbiama trumpa pertrauka

Trečiadienį vakare sužaistos paskutinės šio sezono UEFA Čempionų lygos 2-ojo turo varžybos, po jų paaiškėjo, kad be pralaimėjimų kol kas žengia 8 komandos.

Po šių varžybų 6 turnyro pogrupiuose išryškėjo vienvaldžiai lyderiai, kurių pozicijas užėmė po 2 pergales iškovojusios komandos, o H grupės lentelės viršūnę dalijasi Londono „Tottenham“ ir Madrido „Real“, taip pat nepatyrusios pralaimėjimo kartėlio.
Beje, „Real“ Čempionų lygos grupės varžybose nepralaimėjo jau 29 rungtynių iš eilės. Per jas iškovotos 22 pergalės ir 7 kartus sužaista lygiosiomis. Paskutinį kartą grupėje Madrido futbolininkai suklupo2012-ųjų spalio 24-ąją. Nuo tada prabėgo jau beveik penkeri metai.

Pajėgiausiame Europos klubinio futbolo turnyre po 2-ojo turo skelbiama trumpa pertrauka dėl atrankos į pasaulio futbolo čempionatą, o geriausios senojo žemyno komandos į aikštę vėl išbėgs spalio 17-18 dienomis.