2019-09-10

Didžiausia pasaulio čempionato sensacija: Argentina eliminavo Serbiją

© FIBA
Argentina - Serbija

Pasaulio čempionato aukso medalius jau matavęsi Serbijos krepšininkai Kiniją paliks nuleistomis galvomis.

Vienais ryškiausių favoritų vadinti Aleksandro Džordževičiaus auklėtiniai ketvirtfinalyje sensacingai 87:97 (23:25, 26:29, 18:14, 20:29) nusileido fantastiškai atakavusiai Argentinai ir kovą dėl medalių baigė netikėtai anksti.
Jau šeštą pergalę iš eilės Kinijoje iškovoję argentiniečiai pirmavo beveik visų rungtynių metu, o juos į priekį tempė puikus pataikymas iš toli.

Vien antrajame kėlinyje Pietų Amerikos atstovai sumetė šešis tritaškius, o po pirmosios rungtynių pusės pirmavo 54:49.

Sėkmingiau trečiąjį ketvirtį sužaidę serbai prieš ketvirtąjį kėlinį priartėjo iki minimumo (67:68), o lemiamo ketvirčio pradžioje net ir pirmavo – 70:68.

Visgi tuomet po tritaškį smeigė Patricio Garino ir Facundo Campazzo, o 19:6 spurtavę argentiniečiai likus žaisti kiek daugiau nei tris minutes pirmavo dviženkliu skirtumu – 87:76.

Serbai dar bandė gelbėtis individualiomis Bogdano Bogdanovičiaus pastangomis, tačiau dar kelis metimus įmetusi Argentinos rinktinė išlaikė pranašumą ir iškovojo įspūdingą pergalę.

Žymos: Krepšinis, Varžybos, rungtynės, pasaulio čempionatas