Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2018-01-28

Didžiojoje teniso scenoje – maestro benefisas

  
Didžiojoje teniso scenoje – maestro benefisas
© Facebook/Roger Federer nuotr.
R. Federeris tęsia įspūdingą karjerą.
R. Federeris „Australian Open“ čempionu tapo šeštą kartą savo karjeroje

Australijos teniso čempionato („Australian Open“) vyrų vienetų varžybų finale sekmadienį nugalėtojo titulą apgynė gyva šios sporto šakos legenda Rogeris Federeris.

 Melburne vykusių varžybų finale 36-erių metų šveicaras 6:2, 6:7 (5:7), 6:3, 3:6, 6:1 nugalėjo 29-erių metų Kroatijos atstovą Mariną Čiličių.
R. Federeris „Australian Open“ čempionu tapo šeštą kartą savo karjeroje (2004, 2006, 2007, 2010 ir 2017 metais), o iš viso Didžiojo kirčio turnyruose jis triumfavo jau 20-ąjį kartą ir tapo pirmuoju vyru, kuriam pavyko pasiekti tokią įspūdingą seriją.
 
Nuo savo karjeros pradžios šveicaras jau laimėjo 96 vienetų turnyrus.
 
Po pergalės Australijoje jis gavo 2000 Teniso profesionalų asociacijos reitingo taškų ir 4 mln. Australijos dolerių (apie 2,29 mln. svarų sterlingų). M. Čiličius turės tenkintis 1200 taškų ir 2 mln. dolerių (apie 1,14 mln. svarų sterlingų).
 
Pasaulio reitinge R. Federeris išlieka antras, bet iki lyderio ispano Rafaelio Nadalio jam trūksta vos 155 taškų.
 
„Australian Open“ moterų vienetų turnyrą laimėjo Danijos atstovė Caroline Wozniacki (2 vieta pasaulio reitinge), kuri finale, po itin įspūdingos kovos 7:6 (7:2), 3:6, 6:4 nugalėjo pirmąją pasaulio raketę rumunę Simoną Halep.
 
  

Žymos: Tenisas, australian open, roger federer

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!