Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-08-09

Donatą Motiejūną suviliojo kiniečių pinigai

  
Donatą Motiejūną suviliojo kiniečių pinigai
© musukrepsinis.lt
D. Motiejūnas savo sprendimu nustebino krepšinio pasaulį.
Susidomėjimą lietuviu šią vasarą demonstravo ne tik NBA, bet ir Eurolygos klubai

Penkis sezonus stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje NBA praleidęs Lietuvos krepšininkas Donatas Motiejūnas daro netikėtą posūkį karjeroje: keliasi į Kiniją.

213 cm ūgio puolėjas jau patvirtino, kad sukirto su Šandongo „Golden Stars“ klubu, kuriame už sezoną gaus 2,5 mln. JAV dolerių.
26 metų D. Motiejūnas neslepia, kad pinigai buvo vienas iš lemiamų faktorių apsisprendžiant, kur tęsti karjerą – sutardamas su kiniečiais jis užčiaupė kur kas aukštesniame lygyje rungtyniaujančių komandų atstovus: susidomėjimą lietuviu šią vasarą demonstravo ne tik NBA, bet ir Eurolygos klubai.
 
Jis nebus vienintelis Lietuvos krepšinio atstovas aukščiausioje Kinijos lygoje: treneriu ten dirba ilgametis šalies rinktinės treneris Jonas Kazlauskas, jam asistuoja Rolandas Jarutis.
 
D. Motiejūnas iki šiol savo, kaip profesionalo karjeros metu atstovavo Kauno „Žalgirio-Arvydo Sabonio mokykla“ (2005–2007 m.), Kauno „Žalgirio“ (2007–2008 m.) Kauno „Aisčių“ (2008–2009 m.), Trevizo „Benetton Basket“ (Italija, 2009–2012 m.), Gdynės „Asseco Prokom“ (Lenkija, 2011–2012 m.), „Houston Rockets“ (NBA, 2012–2016 m.), „New Orleans Pelicans“ (NBA, 2017 m.) klubams.
 
  

Žymos: Kinija, Donatas Motiejūnas

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Klausimas: A. Švarcnegeris turi ilgą, M. Ali - trumpą, Madona neturi iš viso, o Popiežius turi, bet nenaudoja. Kas? Atsakymas: Pavardė