Skaitomiausi

Citata

Orai

Find more about Weather in London, UK

Ji ir Jis

Tiesa.com   |   2017-01-03

Donatas Motiejūnas grįžta į NBA

  
Donatas Motiejūnas grįžta į NBA
© Facebook nuotr.
Donatas Motiejūnas atstovaus Naujojo Orleano „Pelicans“.
Praėjusį sezoną dėl traumos iš rikiuotės iškritęs D. Motiejūnas vėl išbėgs į aikštelę.

Ilgiau nei aštuonis mėnesius nerungtyniavęs Lietuvos krepšininkas Donatas Motiejūnas pasirašė sutartį su NBA klubu Naujojo Orleano „Pelicans“.

Tai antradienį vakare oficialiai paskelbta komandos interneto svetainėje. Pagal susitarimą, kontrakto detalės neatskleidžiamos.
Laisvuoju agentu iki susitarimo buvęs D. Motiejūnas vilkės 12 numeriu pažymėtus marškinėlius.
 
Lietuvis į NBA pašauktas 2012 metais ir pasirašė sutartį su Hiustono „Rockets“. Nuo to laiko iki šiol stipriausioje pasaulio krepšinio lygoje sužaidė 214 rungtynių, per kurias aikštelėje vidutiniškai praleisdavo 19 minučių, pelnydavo po 7,8 taško, atkovodabo po 4 kamuolius ir atlikdavo po vieną rezultatyvų perdavimą.
 
Praėjusį sezoną dėl traumos iš rikiuotės iškritęs D. Motiejūnas dėl NBA politikos subtilybių su „Rockets“ galutinai išsiskyrė praėjusį gruodį.
 
  

Žymos: Donatas Motiejūnas, new orlean pelicans

Komentarai

Naujausi straipsniai

Kiti rubrikos straipsniai

Anekdotai

Karstadirbių, duobkasių ir pan. susirinkimas. Sprendžiama, kaip būtų galima pagerinti darbą. Kalba įvairių kapinių ir dirbtuvių atstovai:
– Siūlau laidoti be karstų, tada mažiau medžiagų sunaudosim!
– Taip, geras pasiūlymas, o dar siūlau laidoti ne gulomis, o stačiomis – tada sutaupysim vietos kapinėse, ir duobkasiams darbo bus mažiau!
– O aš siūlyčiau juos užkasti tik iki pusės – tada darbo duobkasiams dar labiau sumažės, be to, nereikės statyti paminklų!
– Tikrai! O jei mes dar jų rankas sukabinsime, išeis puiki tvora aplink kapines!